2737
2734
عنوان

مسابقه عکس دی ماه

| مشاهده متن کامل بحث + 21831 بازدید | 1104 پست
مری طلا 25 تومن یک چهارم صد تومنه خیلی تعجب داره ولی 35 تومن و تا 50 تونن قابل قبول تره حالا هیچ اجباری ندارم ک حتما 100 تومن بدن ولی چرا تو جوایز می نویسن به ارزش صد تومن؟؟؟،،،
خدا یا شکررررررررررررررررررررررت
منم 32 بود نه 35!!!!!!! منم کاری به مقدارش نداشتم فقط میخواستم بدونم چرا اول گفتن 50 بعد اینقد گذاشتن!!!!!!!
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم سری اول لوسین گرفتم اما یه بسته ی بزرگ و سنگین که فقط 25 هزار تومن هزینه ی ارسالش بود! توشم پر بود. حساب نکردم اما بنظر میومد حدود 90 تا 95 باشه 10 تا لاک پاک کن 5 تا آرایشی 2تا قوطی بچه 4 تا بسته بندی بچه با رایحه های مختلف دوتا کوچیک دوتا بزرگ 2 تا سالمند بزرگ 90 تایی یه حوله یکبار مصرف 7 تا دست و صورت 3 تا بانوان
نفس مال تو زیاد بوده مال من که مثلا پکیج 50 تومنی بود کلا 7 بسته بود
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
2728
مال من یه بسته کوچیک بود خیلی ذوق داشتم بسته بیاد و بازش کنم اما تو ذوقم خورد 3 تا لاک پاک کن دستمال مرطوب بچه یه کوچیک یه بزرگ 2 تا دستمال ارایشی 2 تا بانوان 2 تا دست و صورت
خدا یا شکررررررررررررررررررررررت
2738
تبلیغات مسابقات رو که تعطیل کردن ...اگه راست میگید دلسوزان سایت یه فکری هم برا این تبلیغات بی ربط وسط صفحات بکنید
2706