2733
2734
عنوان

بیاین ف....ش بدین

458 بازدید | 55 پست

حقوق شوهرم 4 میلیون و 500 هستش و یه بچه مدرسه ای و یه بچه پوشکی و یه بچه 4 ساله دارم و پول ندارم 

بیاین فحش بدین چرا بچه دار شدی. .بیااااااین منتظرم.

( متولد ۲۸مهر۱۳۷۹)   (آینده ای میسازم ک گذشته ام جلوش زانو بزنه👦👧👶💫من میتوانم😍😊) الیناخانم متولد 19آبان ۹۵   آقامحمدطاها متولد ۹بهمن ۹۷     آیداخانم متولد11بهمن ۱۴۰۰  بچهای گلم هستن💙❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم  کار خداست ناشکری نکن میدونم حرفم اصلا نمیتونه دلداریت بده اما شاید حکمتی توش بوده

ممنونم از درکت عزیز دلم یه دنیا ممنون از حرفت انرژی گرفتم

( متولد ۲۸مهر۱۳۷۹)   (آینده ای میسازم ک گذشته ام جلوش زانو بزنه👦👧👶💫من میتوانم😍😊) الیناخانم متولد 19آبان ۹۵   آقامحمدطاها متولد ۹بهمن ۹۷     آیداخانم متولد11بهمن ۱۴۰۰  بچهای گلم هستن💙❤❤
2740

سلام عزیزم خدا بزرگه چرا فحشت بدیم مگه ما قاضی هستیم امیدوارم روزی تون با برکت بشه

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
امیدوارم مشکلتون حل بشه عزیزدلم

متشکرم عزیز دلم ان شاالله هیچوقت گره تو کارتون نیوفته

سلام عزیزم خدا بزرگه چرا فحشت بدیم مگه ما قاضی هستیم امیدوارم روزی تون با برکت بشه

ممنونم عزیز دلم خیلی عصبی هستم و ناراحت ک به فکر خودکشی هستم ...فقط بخاطر بچهام تا الان موندم و هرکاری از دستم برمیاد انجام دادم و میدم