2737
2734
عنوان

حسرت، پشیمانی...

329 بازدید | 25 پست

افسرده شدم از خونه داری و بچه داری و روزای تکراری 

دلم اکیپ دختر و پسری میخواد ک فقط تفریح کنبم و مسخره بازی دربیاریم...

لعنت.ب.باعث.و.بانیش# لعنت# به کودک همسری

( متولد ۲۸مهر۱۳۷۹)   (آینده ای میسازم ک گذشته ام جلوش زانو بزنه👦👧👶💫من میتوانم😍😊) الیناخانم متولد 19آبان ۹۵   آقامحمدطاها متولد ۹بهمن ۹۷     آیداخانم متولد11بهمن ۱۴۰۰  بچهای گلم هستن💙❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم دارم تحصیل میکنم باردارم الان مدام توفکراینم که یکی نینیم اسیب ببینه یکی اینکه درگیرشم بیخیال درس شم وتوخونه افسرده شم

خوشبختی یعنی یه نینی کوچولو تو دلت باشه توهمین حالت یکی هست اینقد لوست کنه که خودتم برگردی به کودکیات
2740
چند سالگی ازدواج کردی؟

15

( متولد ۲۸مهر۱۳۷۹)   (آینده ای میسازم ک گذشته ام جلوش زانو بزنه👦👧👶💫من میتوانم😍😊) الیناخانم متولد 19آبان ۹۵   آقامحمدطاها متولد ۹بهمن ۹۷     آیداخانم متولد11بهمن ۱۴۰۰  بچهای گلم هستن💙❤❤
بگردم الهی♥️ ولی این تجارب رو ارزشمند بدون و دخترت رو جوری تربیت کن که هیچوقت چنین حسرتی رو نخوره

بله حتما..

منم دلم می خواد... ولی نمیشه... کاش ما زن ها هم یکم آزادی داشتیم

کاش...

آزادی رو باید بدست آورد  خدا از آسمون آزادی نمیفرسته

زندگی مثل بازی شطرنج هست... اما یه وقت هایی یه اتفاق هایی میوفته که هر قدمی برداری زندگی رو باختی... من الان اگه برم دنبال آزادی بچه هامو از دست می دم...؟ باز حسرت می خورم....؟ 

عزیزم سه تا بچه آوردی ، ما خودمونم به زور تکون میدیم. معلومه داغون میشی... خودتم بخودت ظلم کردی

من بچه بودم واقعا واقعا نمیفهمیدم ک بچه چجوری بوجود میاد واقعا نمیفهمیدم ک با یکبار میگیره یا یک ساعت دیر تر قرص رو بخوری تاثیر نداره یا ممکنه ک....وم پاره باشه و نفهمم و بچه بوجود میاد....من واقعا نمیخواستم اینهمه مسئولیت رو...