2737
2739

سلام.من زایمان اولم طبیعی بود.از هفته ۳۸ که میرفتم دکتر،دکتر معاینه ام میکرد.وضعیت لگنم و دهانه رحم چک میکرد...فک کنم دو بار تا زایمانم خودش معاینه کرد

الان هفته های آخرم دکترمو عوض کردم..دیدم اصلا دکتر حرفی از معاینه نمیزنه ازش پرسیدم گفت نه برای شما که زایمان دومتون هس نیازی نیس

حالا برام سواله آیا همه دکترا روششون همینه؟؟اگه تا موقع زایمان معاینه نشم چطور بفهمم وضعیت دهانه رحم و لگن چطوره؟؟

👶👶👶

الان چن هفته ای عزیزم؟؟

نمیخام یه روز چشممو بازکنم ببینم وسط جنگ دوتا بچه هامم👨‍👩‍👧‍👧 نمیخام یه روز ببینم هیچی از زندگی برام نمونده جز پیری👵🏻 میخام بجنگم برا خودم برا ارزوهام 👱🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم نشدم حتی اولی ،دوست نداشتم ،،،کفتم موقعی ک از وقتم گذشت یا مشکلی بود میرم،،،سه تا هم زایمان کردم 

هر کسی مردم رو دسته کنه ،چه‌ اینوری چه اونوری من گزارش میزنم ،،،فحش هم بدید مشکلی نیست ،با یه تایپک و دوتا خط کسی فکر و خط فکریش عوض نمی‌شه ،پس دستذاز قانع کردن هم بردارید 
2728
2738
۳۹ هفته

من هنو نرسیدم اما فک نکنم کلا ب هفته ۳۹برسم چونک  خییلی بچم پایینه شماهم همینطور بودی؟من۳۱هفته م

نمیخام یه روز چشممو بازکنم ببینم وسط جنگ دوتا بچه هامم👨‍👩‍👧‍👧 نمیخام یه روز ببینم هیچی از زندگی برام نمونده جز پیری👵🏻 میخام بجنگم برا خودم برا ارزوهام 👱🏻‍♀️
2706