2737
2739

خیلی نگرانم دست و دلم به هیچ کاری نمیره 

چند تا کلمه رو میگم تکرار میکنه ها ، ولی به کار نمیبره 

متوجه حرفامون هم میشه ولی انگار قصد نداره حرف بزنه . از شنبه میخوام ببرمش بصورت ساعتی مهد کودک البته خودمم پیشش هستم . میشه با دلهای پاکتون دعا کنید بچم حرف بزنه 

خدایا شکرت 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دعا میکنم براش 

ولی اینم بدونید هر بچه ای متفاوت است و همین که چند کلمه هم میگه خیلی خوبه

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم خوردم زمین اما پا شدم هدف امسالم شکست زودرنجیمه که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) و کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم )  من یاد گرفتم زندگی پست بلندی زیاد داره یه روزاییش خوبه یه روزایش ناخوشیه اما هر چی‌ که هست کار خداست....روزا سخت می گذرن....شاید دیر....شاید سخت....شایدم خیلی سخت...🥺ولی بالاخره تموم میشن... راستی می دونید اگه این تلخی این زندگی نبودن شیرینی روزای خوب حس نمیشدن!!!🥺♥️😍چون زندگی می افتاد رو یه روال... بهترین رفیق زندگیم خدا جانم کسی که تو سختی ها تو شادی تو دلهره ها تو غم ها و همه جا کنارم بودی عاشقانه دوستت دارم....😍😍😍♥️♥️♥️🥺🥺🥺از خدا برای همتون لبی خندون تنی سالم و جیب پر پول آرزو می کنم😍

عزیزدلم مهد الان نبر

اول ببرش گفتار درمانی که مشخص بشه بچه چرا حرف نمیزنه

تو مهد چون نمیتونه ارتباط بگیره هم بخاطر سنش هم کلامش ،هم اینکه الان مریضی زیاده به ضررشه

اصلا هم به کسی نگو میبریش گفتار درمانی بقیه سعی میکنن منصرفت کنن.بگو دارم میبرم چکاب دوسالگی!

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2740
فک نکنم دیر کرده باشه....

منم میگم خیلی دیر نشده

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم خوردم زمین اما پا شدم هدف امسالم شکست زودرنجیمه که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) و کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم )  من یاد گرفتم زندگی پست بلندی زیاد داره یه روزاییش خوبه یه روزایش ناخوشیه اما هر چی‌ که هست کار خداست....روزا سخت می گذرن....شاید دیر....شاید سخت....شایدم خیلی سخت...🥺ولی بالاخره تموم میشن... راستی می دونید اگه این تلخی این زندگی نبودن شیرینی روزای خوب حس نمیشدن!!!🥺♥️😍چون زندگی می افتاد رو یه روال... بهترین رفیق زندگیم خدا جانم کسی که تو سختی ها تو شادی تو دلهره ها تو غم ها و همه جا کنارم بودی عاشقانه دوستت دارم....😍😍😍♥️♥️♥️🥺🥺🥺از خدا برای همتون لبی خندون تنی سالم و جیب پر پول آرزو می کنم😍
باهاش زیاد حرف بزن.کلمه ها رو بگو تا تکرار کنه و ازش فیلم بگیر بعدفیلما رو بزار ببینه

بهش میگم بگو مثلا علی میگه ولی سر خود نمیگه . زیاد سعی میکنم حرف بزنم

خدایا شکرت 😍

ببریش مهد بدتر هست چون نمیتونه حرف بزنه گوشه گیر و منزوی میشه اول گفتاز درمان ..دوم شاید مدام پای تی و هست و گوشی دستشه...پسر خواهر شوهر منم تا ۴ سالکی حرف نمی‌زد الانم همه کلمه خوب نمیگه 

دوستان شما مادرین اگه میبینین بچتون از نظر خودتون رشدش عقب افتاده ببرین دکتر

اصلا به حرف بقیه گوش ندین که میگن حساسی!تشخیص زود و درمان بموقع زمان طلایی هست

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2706