2733
2734

وقتی میخوایم قیمت یه گوشی یا تبلت رو بپرسم، فروشنده میگه باید زنگ بزنم بپرسم از شرکت. و میگه این شرکت این مدلو نداره.

منظورشون چه شرکتی هست؟ کسی شماره ای داره از شرکت که قیمت گوشی یا تبلت رو بپرسیم؟؟

اینقدر قیمتا بالا هست که اول باید بدونم قیمتشونو😢😢 تو گوگل هم که همه جور قیمتی زده و همه مدلها رو نزده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میتونی تو سایت آمازون نگاه کنی قیمتارو به دلار و یورو بعد تبدیلش کنی، بی شک قیمت اصلی همونه

دوستت دارم، چون وقتی خیلی جوون بودم و خام...تو بهم توجه کردی...بدون اینکه تظاهر کنی...تو درهایی به روی تموم چیزایی که دوست دارم رو گشودی! 
2740
میتونی تو سایت آمازون نگاه کنی قیمتارو به دلار و یورو بعد تبدیلش کنی، بی شک قیمت اصلی همونه

آهان. ممنون.

این شرکت هایی که مغازه ها ازشون عمده میخرن؛ شرکت چی اند مثلا؟ نمیدونید این شرکتها رو چی باید سرچ کنیم که شمارشونو پیدا کنم؟

آهان. ممنون. این شرکت هایی که مغازه ها ازشون عمده میخرن؛ شرکت چی اند مثلا؟ نمیدونید این شرکتها رو چ ...

شرکت واحدی نیست اخه   خیلی از موبایل فروشیا مرجع شون همین دیج ی کالاس بعضیا که دیدم

دوستت دارم، چون وقتی خیلی جوون بودم و خام...تو بهم توجه کردی...بدون اینکه تظاهر کنی...تو درهایی به روی تموم چیزایی که دوست دارم رو گشودی! 
ممنون عزیزم. بعضی سایتا همه مدلا رو نزدن یا قیمتشون بروز نیست. نگاه میکنم ببینم چجوریه. توی د.ی.ج. ...

دیجیکالا دست دوم نداره که 

همش پلمپ شرکته 

آنلاین شاپ هست یجورایی

گوش خر کوته کردی اسب شد مگر؟!جان من ،ذاتی است برخی ویژگی های بشر😁
شرکت واحدی نیست اخه   خیلی از موبایل فروشیا مرجع شون همین دیج ی کالاس بعضیا که دیدم

پس این لیست که میدن میگن شرکت فقط این مدلها رو داره چیه؟ لیست چه شرکتیه😕 به کجا زنگ میزنن که قیمتو میپرسن بعد میگن اینقدره؟

دیجیکالا دست دوم نداره که  همش پلمپ شرکته  آنلاین شاپ هست یجورایی

قیمتشون عمده هست؟ همه محصولاتشون تخفیف داره یا نه ممکنه گرونتر هم باشه؟

فلسفه سایتشو نمیدونم. کلا آنلاین شاپها رو

2706