2733
2734
تاریخ زایمان تون با کدوم تاریخ دقیق تر بود 1 تاریخ پریودی تون 2 تاریخی که سونو بر اساس هفته های اول بارداری میگه (من شنیدم این تاریخ درست تره)

خدایا.. که دیده ای تو مرا و خریده ای تو مرا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تاریخ سونو اولی که برای تشکیل قلب رفته بودم گفت شانزده فروردین دقیقا شانزده فروردین زایمان کردم

به خـــــــدا ” دل ” آلزایمــــــــر نمی گیره ! بفهمیــد آدم ها . . .

من دکترم بر اساس هفته دوازدهم که رفتم سونو حساب میکنه میگه این دقیق تره ...گفتپرسم ببینمم برای شما هم همینطور بود

خدایا.. که دیده ای تو مرا و خریده ای تو مرا 

سونوی الی که برای قلب میری و هفته 7 و 8 هست دقیق نیست . سونوی اصلی و دقیق تر سونوی ان تی و انومالی هست که هفته های 12 و 18 انجام میشه... دکتر من که با این دو تا حساب میکنه. الان من تاریخ پری با ان تی 11 روز فرق داره
سرمون گرم بود ما دوتایی جمعمون جمع بود... حالا جمع دو نفره ما داره سه نفره میشه...حس عجیبیه...
تاریخ زایمانمو خودم دستکاری کردم انداختمش جلووووووو.......... نه تاریخ سونو نه تاریخ پری البته خدا کرد طیبه جون نزاییدی هنوز
مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...
مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...
3 و 50........ الان 3 و 500با لباس والا طیبه جون تو هرکی جواب نمیده مهم این بود دکتر دارو داد تا بخرم و بخورم و امپولشو بزنم ........حوصله ی خرج اضافی و امپول نداشتم .........نه اینکه توان مالی نداشته باشم .......نه .داشتم ..........حوصلشو نداشتم ........صبح دکتر دارو هارو داد ........عصر قبل از خرید از ته دلم گذر کردم خدایا دیه دارو نخورم و پول بیخود ندم ........ همون عصر فقط از ته دل گذروندم این حرفو ......شب کیسه اب پاره شد رمز این بود خدا ....... همش هم میگفتم خدا یهو دردام بیان .....یهو کیسه اب پاره شه غافلگیرم کن ........شکر مستجاب شد
2706