2737
2739
عنوان

با شوهر جوگیر چیکار باید کرد؟

954 بازدید | 33 پست

یکی از اخلاق های خیلی بد شوهرم اینه که توی جمع جوگیر میشه و برای جلب توجه بقیه هر کاری میکنه و همیشه سوژه ی مسخره کردنش هم منم! بارها سالیان سال باهاش صحبت کردم ولی درست نشد جایی آبرو نذاشته برامون همیشه هرجایی باشیم آخرسر زهرمارم میکنه! آخرین بار خونه دوستم بودیم اوکی بودیم وقتی دید بقیه با زناشون اوکین و با احترام رفتار میکنن شروع کرد رفت بالای منبر که چرا انقدر به زناتون رو میدید و اینا کارگر ما هستن و ۲،۳ ساعت همینطور یه ریز چرت و پرت گفت هرچی هم من و بقیه بهش میگفتم بسه بیشتر ادامه میداد

یعنی اعصاب همه رو خورد کرد با حرفاش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه بار تو جمع درست ابکشش کن بعدم بگو باز از این کارا بکنی تو جمع همین طوری رفتار میکنم تا ادم بشه 

کاربر قدمیم       نی نی یار جون هر کی دوست داری تعلیق نکن بخدا دختر خوبیم💔😂

خخخخخخخخخ خدا لعنتش نکنه واقعا جو گیره

داماد ماهم همینه😐 خاهرم بعد از ۱۸ سال نتونسته درستش کنه البته خاهرمم با پرخاش باهاش رفتار میکنه.تو با ارامش بگو شاید تونستی

به نظرم شوهرتون کم بود هایی دارن که تشخیص و تعیین اونها در تخصص روانشناسی و رفتار شناسی توسط روانشناس میگنجه 

اما رفتار و تصمیم شما هست که شوهرتون رو می‌تونه به سمت درمان و تمایل به درمان سوق بده 

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
2740

من هم طبق معمول شرمنده از این رفتار شوهرم باهاش قهر کردم و همون شب جدا ازش خوابیدم ولی بعدش چون احساس کردم این کارم اشتباهه برگشتم تو اتاق ولی حالا اون جای خوابشو جدا کرد و رفت توی یه اتاق دیگه!! بله در کمال ناباوری اون قهر کرد و طلبکار بود! 

الان دو هفته شده و ما هنوز با قهریم و حرف نمیزنیم هیچ وقت تا حالا انقدر با هم قهر نبودیم چون همیشه من کوتاه میام

الان هم نمیدونم چیکار کنم باز هم من پا پیش بزارم یا نه صبر کنم؟؟

واقعا این شرایط آزاردهنده است هر روزی که ادامه پیدا میکنه من کلی غصه میخورم ولی از طرفی هم میگم شاید اگر بازم من برم جلو پروتر از اینی که هست میشه

2706