2752
2734
عنوان

بارداری

91 بازدید | 9 پست

سلام خانوما امیدوارم خوب باشین 

یه موضوعی راجب بارداری نگرانم کرده میخواستم از شماها که تجربه بیشتر دارین کمک بگیرم ممنون

من 1 ساله نامزدم هنوز عروسی نکردیم 

اما ببخشید ببخشید  با هم رابطه داریم و متاسفانه هر وقت رابطه داشتیم و من هیچوقت علائم بارداری نداشتم و مثلا باردار نشدم در صورتی که زیاد هم هست رابطمون 

الان اصلااا به بارداری فکر نمیکنم 

اما همش نگرانم که نکنه مشکلی داریم و بعدا هم که بخایم اقدام کنیم همین مشکل باشه و خدایی نکرده باردار نشم 

میشه اگه اطلاعی دارین کمکم کنین باید چیکار کنم

میخام اگه مشکلی باشه جلش کنیم از الان که بعدا جدی نشه 

و اینم بگم که یکم تنبلی دارم که خیلی جدی نیست کیست حدود 2 میلی متره و دکتر گفت خیلی نگران کننده نیست 

الان نمیدونم واقعا چی کار کنم یه مدته همش تو فکرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه الان بچه نمیخایم  اما میگم نکنه مشکلی داشته باشبم که هیچ اتفاقی نمیفته و بعدا این برامون در ...

یعنی تاریخایی که احتمال تخمک گذاری هست بدون اینکه بچه بخواید رابطه ی بدون پیشگیری دارید؟؟

تو که آخر گره رو وا میکنی امام رضا...پس چرا امروز و فردا میکنی امام رضا؟🥺♥️
2731
بله  اما من باردار نشدم  بخاطر همین انقد نگران هستم

اولا که توصیه میکنم وقتی بچه نمیخواید الان، همه جوره مواظب باشید. اون بچه اسباب بازی نیست یه وقت اگه باردار شید میخواید چیکار کنید؟

در جهت نگرانیتونم میتونید برید دکتر زنان و بگید چندین ماهه اقدام میکنم باردار نمیشم

خودتون و همسرتون رو بررسی میکنه احتمالا

اولا که توصیه میکنم وقتی بچه نمیخواید الان، همه جوره مواظب باشید. اون بچه اسباب بازی نیست یه وقت اگه ...

بله منم میدونم بچه اسباب بازی نیست 

دوتامونم بچه خیلی دوس داریم و اگه همچین جیزی هم بشه هر دو خانواده و خودمون خیلی هم خوشحال میشیم 

وگرنه جلوگیری میکردیم

منتها در حال حاضر نمیخایم چون کارای دیگه داریم 

منم این تاپیکو زدم که شاید کسی مشکلش مثل من باشه و تجربه کرده باشه ازش کمک بگیرم 

بله منم میدونم بچه اسباب بازی نیست  دوتامونم بچه خیلی دوس داریم و اگه همچین جیزی هم بشه هر دو ...

من از رو تاپیک های دیگه تون گفتم که مدام نگران بودید نکنه باردار باشید وگرنه که صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

درمورد مشکلتونم عرض کردم به دکتر بگید اقدام‌میکنید باردار‌نمیشید، چیزی باشه تشخیص میدن و درمان میشید.