2737
2739

سلام بچه ها، من دوره هام بین ۲۵ تا ۲۸ روز متغیره، این ماه تاخیر داشتم (بدون سابقه قبلی) هیچ لکه بینی ندارم...بی بی چکا منفیه، الان که ۲۰ آبانه ۱۴۰۱ هست من ۱۱ روزه تاخیر دارم، توی ۹ روز تاخیر رفتم سونوگرافی واژینال فقط گفت رحمت ضخامتش زیاده و ۲ تا فولیکول داری...آزمایش ندادم چون بی بی چکا منفی بوده...ممکنه زود رفته باشم سونو؟ هیچ علائمی هم ندارم فقط گاهی پای چپم میگیره خیلی خفیف...خیلی به ندرت هم پهلوی راستم تیر میکشه...بنظرتون با وجود اینکه فولیکول دیده ممکنه باردار باشم؟ کسی با این شرایط مشابه بوده؟ خیلی امیدوارم...چون اصن سابقه تاخیر نداشتم تا حالا اونم بدون لکه بینی و درد!!!!

بدون اراده خدا برگ از درخت نمی افته...تلاش کن و بقیه رو بسپار به خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باردار نیستی 

بنظرت تاخیرم بخاطر چیه؟ چون اصن سابقه نداشتم...با اینکه ۴ ساله در اقدام هستم...

2731
عزیزم اشتباه کردی که سونو واژینال دادی خودش یه عامل خونریزی و سقطه  اول باید آزمایش بتا می‌داد ...

مثلا رفتم دکتر!!! اون برام نوشت! عجب بی سوادیه...

2740
نه فکرنکنم باشی...خب به دکتر میگفتی واست پرژسترون یا دوفاستون بنویسه...که اگه باردار نیستی زودتر پری ...

دکتر جوونی بود! کاش اصن میرفتم پیش یه دکتر با تجربه...

مثلا رفتم دکتر!!! اون برام نوشت! عجب بی سوادیه...

عزیزم میگید ۴ ساله اقدامید 

باید علتشو پیدا کنید 

تنبلی تخمدان 

گرفتگی لوله رحم 

واریکوسل 

ضعیف بودن اسپرم 

کدومش عاملشه ؟ اونو پیدا کنید 

من چون تو خانوادم زیاد از اینجور چیزا هست خیلی شنیدم 

مثلا میبینی دکتر گیر داده به زن هی به زن دارو میده اما بعدها با عوض کردن دکتر فهمیدن که مشکل از مرد هستش

لطفا برای خوب شدن مریضیم دعا کنید
عزیزم میگید ۴ ساله اقدامید  باید علتشو پیدا کنید  تنبلی تخمدان  گرفتگی لوله رحم&nb ...

علتشو که خیلی وقته میدونیم و تحت درمانیم...آزو اسپرمی همسرم...من مشکلی ندارم چون تحت نظر پزشک عکس رنگی رحم و کلی آزمایش دادم و همه چیزم اوکی هست، پارسال یه آی وی اف ناموفق هم داشتم... همسرم دارو میخوره قرار بود آذر دوباره بریم آزمایش بده که من عقب انداختم...تو این ۴ سال که درمان میکنیم من اصلا عقب ننداختم...حتی اون زمان که آی وی اف کردم بازم عقب ننداختم همینکه آمپولو قطع کردم پریود شدم! ولی این ماه هیچ لکه بینی ندارم و تاخیرم برام عجیبه...من هیچ قرص و دارویی مصرف نمیکنم، استرسی هم ندارم رحمم اوکی هست و مشکلاتی هم بچه ها گفتن ندارم...

علتشو که خیلی وقته میدونیم و تحت درمانیم...آزو اسپرمی همسرم...من مشکلی ندارم چون تحت نظر پزشک عکس رن ...

انشالله که باردارید عزیزم 

به نظرم برید دکتر دیگه بهتون آمپول یا شیاف بده که اگه بچه هست جاش سفت بشه 

من تنبلی تخمدان داشتم قبل عید آخرین بار ۲۵ بهمن پریودیم‌ تموم شد پریود نشدم دیگه ۷ فروردین بیبی چک زدم منفی بود 

۱۸ فروردین زدم مثبت شد 

من حدودا ۲۰ فروردین رفتم سونوگرافی گفت خیلی کوچیکه کیسه هست بچه نیست زوده برو ۸ هفته بیا 

من ۸ هفته رفتم یه جا دیگه سونو گفت اصلا ۸ هفته نیستی ۹ هفته ای بچتم سالمه قلبش میزنه 

اینارو گفتم که بدونی ممکنه باردار باشی اما نیازی به سونو واژینال نیست اصلا 

انشالله که باردارید عزیزم  به نظرم برید دکتر دیگه بهتون آمپول یا شیاف بده که اگه بچه هست جاش س ...

ممنونم از اطلاعاتی که دادی عزیزدلم..انشالله کوچولوتو صحیح و سالم بغل بگیری...من نمیدونستم سونو واژینال ضرر داره...انشالله هرچی خیره پیش بیاد...

ممنونم از اطلاعاتی که دادی عزیزدلم..انشالله کوچولوتو صحیح و سالم بغل بگیری...من نمیدونستم سونو واژین ...

ممنونم عزیزم 

انشالله شما هم الان باردارید .بسپرینش به خدا ❤️

2706