2737
2739
سلام دوست جونیا دوستم برای ازدواج در مرحله شناخت همدیگر هستند اینطور که تعریف میکرد شرایطشون بهم میخوره یک مشکلی ظاهرا وجود داره اینکه ان پسر دوستم میگفت میگه به من زنگ یا اس نمیدی ولی وقتی اس میدم جواب نمیده هر موقع من یعنی دوستم بره جلو پسره دو روز بعدش جواب میده یا در جواب پیام سلام خوبین ، دو روز بعد جک ارسال میکنه یا جواب نمیده ولی هر موقع خود پسر بیاد جلو خیلی خوبه ، بیشتر هم پسره میمده جلو ، دوستم گفت قبلا هم تذکر دادم یکباری چند روز خوب بوده دوباره اینجوری شده، مشکل اینجاست که نسبت به جوابهای دوستمون بی تفاوته . تا خودش میاد جلو خوبه ولی دوستمون که هرازگاهی میره ، بنظرتون چه سیاستی دوستمون بکار ببره؟؟؟ یا بنظرتون کات کنند ؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی دوستم اس بده پسره بی تفاوت برخورد میکنه جواب نمیده به قول معروف سرد برخورد میکنه با دوستم . ولی خود پسره که بیاد جلو زنگ یا اس بده خیلی خوبه اخلاقش سرد نیست اینجور که دوستمون میگفت. مشکل بی تفاوتی پسر هست .بیشتر هم خود پسره میمده جلو
2731
بله نازنیا جون همین طوره ، جواب اس را دو روز بعدش غیر مرتبط جواب میداده یا نمیداده جواب .. بی تفاوت مثلا دوستمون میگفت اس میدم سلام دو روز بعدش جک ارسال میکنه یا مثلا میگفت پسره بهش گفته به یادش هستم گفتم اره ولی پرسیدم تو چطور ؟ پسره جواب نداده
بله نازنیا جون بی تفاوت مثلا دوستمون میگفت اس میدم سلام دو روز بعدش جک ارسال میکنه یا مثلا میگفت پسره بهش گفته به یادش هستم گفتم اره ولی پرسیدم تو چطور ؟ پسره جواب نداده
2740
الهام جون این خانم هم همین طوره میگه اگه الان اینجوری هست که رو در واسیه دیگه خدا بداد بعد برسه _____________ MAMANLI1 پست ها : 480 عضویت:1392/4/131393/10/20 - 12:28 عصر بعضی آدمها مخصوصا مردها حوصله اس و تلفن رو ندارن. اما حضوری خوبن. شاید از اونهاست بنظرتون اگر از آنهاست پس چرا خودش پیام میده جک میفرسته یا متنی صحبت کرده؟