2733
2734
عنوان

خورشید پشت ابر

| مشاهده متن کامل بحث + 17550 بازدید | 1410 پست

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 

🤲اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج
با خـیـال‌ِ رُخ‌ِ زِیبـاۍ توای راحـت‌ِ جـٰان
فـارغ‌ از‌ دیدن‌ِ رویِ تو نِگرانیم‌ هـنوز

تا‌که تو کی برسی زِیـن‌ سَـفر‌ِدۅر‌ و دراز
حیف‌ و صد‌ حیف‌که از‌بی خبـرانیم‌هنوز

(عج)

. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهدے جان!

هر زمان که مے گوییم :

العجل یا مولای یا صاحب الزمان!

زمزمه هایت را میشنوم که میگویے:

صبر کن چشم دلت نیل شود مے آیم

شعر من حضرت هابیل شود مے آیم

قول دادم که بیایم به خدا حرفے نیست

دل به آیینه که تبدیل شود مے آیم

«اللهم عجل لولیک الفرج»

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚

🔴 یک فرض قشنگ🥰

🔵 فرض کن یک روز به جایی برسی که امام زمان عج الله به شما بفرمایند:

🌹ما بابت داشتن شما خداوند را شکر می کنیم💫

🌕 این جمله ای بود که امام عصر ارواحنا فداه به شیخ مفید فرمودند.

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
2731

اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 

🍃🌺

هر بار چیزی گم می کنم

‌مادرم می گوید 

چندصلوات بفرست

ان شاءالله پیدا می شود

#مهدی_جان_سلام 

تو را گم کرده ام..😔

چندصلوات بفرستم

تا پیدایت کنم⁉️

@tanhatarinmonji 

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚

السَّلاَمُ علیک یا اباصالح المهدی 

ڪسانے به امامِ زمانشان

خواهند رسید،💫

که اهل سرعت باشند...!

و اِلّا تاریخ ڪربلا نشان داده،

که قافله حسینے

معطل کسے نمے ماند...❗❗❗

شهید‌سیدمرتضے#  آوینے

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد

💭🌸

کاش هر روز صبح

یادمان بی افتد

که چه قدر دوستمان داری و

برایمان دعا می کنی...

سلام پدرِ مهربان!

"دوس💗تت دارم"

و برای ظهورت دعا می کنم!

#سلام_بر_مهدی 

@tanhatarinmonji ⇜ورود

شهید حمیدرضا دستگیر» در وصیت نامه اش این چنین می‌نویسد🖊✉

خدایا!

🌸خود می‌دانی که هدف و پیکار ما، نه از آن جهت است که به پایگاه قدرتی برسیم و یا چیزی از کالای بی اجر دنیا را به چنگ آوریم، بلکه بدان جهت است که نشانه و پرچم‌های دین تو را برافرازیم و ستم دیدگان تو در امان باشند و ستمگران به کیفر خویش برسند. 

🔹️امروز، حسینِ زمان تنهاست.

🔹️امروز فرزند فاطمه(س) در برابر سپاهیان کفر و ابرقدرت‌های پست، بی یاور است. 💔😔

🍃من می‌روم شاید نینوایی را بیابم و در عاشورای دوران، هدیه ناقابلی را در راه پیروزی حق علیه باطل و اسلام بر کفر، به پیشگاه مولایم مهدی(ع) تقدیم نمایم

@monjimontazar313

‍ 🍃🌀🍃🌀🍃

#مهدے_جان

چه شیرین است نَمکى که شما سَرِ 

سفره مان ریخته اید و چه طعمى دارد غذا، 

آن وقت که از جانبِ حضرت تان بر ما 

عرضه مى شود!...

چه زیباست باران، وقتى به دعاى شما 

مى بارد و چه دل چسب است،

آن چه که خیر و صلاح مان است،

بر ما عرضه مى شود!...

مهربانِ من!...

زندگى، با همه ى دشوارى و سختى هایش، 

برایم شیرین مى شود، وقتى که مى بینم

چون تویى را دارم!... وقتى مى دانم 

مى آیى و آن روز، به کام ما مى شود!...

دوازدهمین حجت حق؛ آرزویم دیدار شماست.

#سلام_امام_زمانم

🍃🌀🍃🌀🍃

https://t.me/joinchat/AAAAAD0VAZd23pFbq5w3KA

🔺میگفت:  امام زمان وقتی بخوادت، 

🔺 وقتی بدونه داری تلاشت رو میکنی

🔺پازل‌ها رو خیلی خوب کنار هم میچینه 

🔺تا بری به سمتش حتی شده با یه کتاب 

«اللهم عجل لولیک الفرج» 

🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🍀🍀🍀🍀🍀🍀☘️☘️☘️☘️

لطفا یه صلوات واسه رسیدنم به پزشکی و ناجی بودنم تو این راه بفرست اگه راضی بودی ♥️