2737
2739
عنوان

⭕ نی نی یار پنج یا سه یا شب⭕

132 بازدید | 15 پست

@نی_نی_یار_شب    

نی نی یار من قبلا تاپیک زدم شما و نی نی یار پنجو تگ کردم ب ایشون پیام دادم جواب ندادن با نی نی یار سه حرف زدم ک بی حاصل بود. من نمیتونم هیچ عکسی آپلود کنم عکس با حجم ها و مرورگرای مختلفو امتحان کردم هیستوری هم پاک کردم ولی نمیشه 

چرا اینهمه تگ میکنم جوابی نمیدین؟ اگ میشه لا به لای دعوا ها گیس و گیس کشی ها و تاپیکای ممنوعه یه نگاهی هم ب مشکل من بندازین با تشکر🙏🏻

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡

استارتر لطفا بین ساعت 23_18 به نی نی یار 5 پیام بدید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@نی_نی_یار_شب    

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2731

ینی شما نمیتونین مشکل اکانتمو حل کنید؟ نی نی یار سه هم نتونستن ک 

باشه ممنون🙏🏻

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡

ببخشید دیشب این همه تگتون کردیم چرا نیومدید آخر هم نی نی یار پنج اومد صبح رسیدگی کرد😑😑😑

هر کسی مردم رو دسته کنه ،چه‌ اینوری چه اونوری من گزارش میزنم ،،،فحش هم بدید مشکلی نیست ،با یه تایپک و دوتا خط کسی فکر و خط فکریش عوض نمی‌شه ،پس دستذاز قانع کردن هم بردارید 
گوشیت حافظه اش خالیه؟ من اون موقع که گوشیم پر بود نمی تونست عکس اپلود کنم اینجا

تقریبا نصفش خالیه سبکه گوشیم اینجوری نبود از دفه اخری ک سایت بسته شد باز ک شد دیگ نتونستم عکس بذارم بدبختی اینجاس ک از گوشی داغون و ترکیده شوهرم وارد اکانتم شدم تونستم عکس بذارم نمیدونم جریان چیه🤦🏻‍♀️😄

2740

نمیدونم چرا تو اون تاپیک نتونستم پست بزارم

آره میترسم عمل نکنم کمتر شه

منم که خونه مامانم دوره و بچه مدرسه ای داره هفته ای یکبار میتونه بیاد خونشون هم پله زیاد داره من نمیتونم برم

شوهرمم دیر میاد و هر کاری رو باید ۱۰بار بگم تا انجام بده

توکل به خدا

مرسی عزیزم ببخشید وقتتو گرفتم❤️

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭

@نی_نی_یار_پنج    

سلام چند روزه ب خودتون و همکاراتون پیام دادم راجع به مشکل اکانتم دیشب ک با نی نی یار شب حرف زدم گفتن ب شما بابد پیام بدم من نمیتونم هیچ عکسی آپلود کنم حجم های مختلف امتحان کردم هیستوری رو پاک کردم مرورگر رو عوض کردم ولی نمیشه ممکنه رسیدگی کنید

ممنون

نمیدونم چرا تو اون تاپیک نتونستم پست بزارم آره میترسم عمل نکنم کمتر شه منم که خونه مامانم دوره و ب ...

ای بابا داستان شد ک😕 خدا بخواد نگه داره نگهش میداره غصه نخور ایشالله جوجت بموقع بیاد بغلت🤍

@نی_نی_یار_پنج     سلام چند روزه ب خودتون و همکاراتون پیام دادم راجع به مشکل اکانتم دیش ...

سلام عزیزم میشه یک تاپیک بزنین با این عنوان که کسی مشکل داره تو اپلود عکس؟ ببینم فقط شمایید یا بازم هستن که تاپیکتون رو بفرستم فنی اگر فقط شما باشین از سمت خودتونه با گوشی دیگه ای هم امتحان کنین ببینین هنوز مشکل دارین؟ تاپیک زدین منو تگ کنین قبل از یازده شب بزنین که باشم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سلام عزیزم میشه یک تاپیک بزنین با این عنوان که کسی مشکل داره تو اپلود عکس؟ ببینم فقط شمایید یا بازم ...

الان تاپیک میزنم

از گوشی همسرم وارد اکانتم شدم تونستم عکس بذارم ولی گوشی خودم نمیشه

الان تاپیک میزنم از گوشی همسرم وارد اکانتم شدم تونستم عکس بذارم ولی گوشی خودم نمیشه

پس مشکل از گوشیتون هست حالا تاپیک بزنین مدل گوشیتون رو هم همون تاپیک بگین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2706