2752
2734
عنوان

سرنوشت دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 1459 بازدید | 66 پست

نمیدونم با این اوضاع داغون مملکت و گرونی و ... دخترم بیاد پیش من سرنوشتمون چی میشه 

باباش خونه ی جدید خریده تمام لوازمشم نو کرده 

گفته تو مزاحممی متنفرم ازت تو دختر همون زنی گمشو برو پیش مادرت 😢

کلی هم کتکش زده

دلم میخواد امشب بخوابیم هردوتامون بمیریم از این سرموشت شوم خلاص بشیم 

LilySlim Fitness goals tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب دیگه با پسر چت نکنه  چه معنی داره تازه ۱۳ سالشه

این بچه محبت ندیده خیلی طبیعیه رو بیاره به چت کردن باید اگاهش کرد نه این که بهش بگن فاحشه

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

الهی بمیرم شوهرت دیوونست ببر پیش خودت .ما ی فامیل داریم مرتیکه دیوننس مامانش بچه رو از شیرخوارگی ول کرد رفت الان دختره همسن دختر شماس موهاشو ابروهاشو باباش تراشیده بود باتیغ نمیدونم سرچی این کارو کرده بود آنقدر دلم سوخت اون کلا نذاشت مادرش بچه رو ببینه یاببره

نمیدونم با این اوضاع داغون مملکت و گرونی و ... دخترم بیاد پیش من سرنوشتمون چی میشه  باباش خونه ...

عزیزم برو بیار پیش خودت هرچه پیش اید خوش اید خدا روزی رسونه خودتونم واسه مراسم ازدواج همسر سابقه ات اماده کن

این دختر کمبود محبت داره پدر مادر جدا شدن مادر کنارش نیست پدر تو صورتش میگ نمیخوامت هرجا میخوای برو ...

نه فقط چتو ندیدم معلومه که باباش نرمال نیست اگه خوب بود که مادرش جدا نمیشد ازش

ولی وقتی مادرش چاره ای نداره نمیتونه از پس مخارجش بربیاد باید چکار کنه؟؟

نمیدونم با این اوضاع داغون مملکت و گرونی و ... دخترم بیاد پیش من سرنوشتمون چی میشه  باباش خونه ...

دخترت بیار پیش خودت البته به شکل قانونی اونوقت مجبوره نفقه هم بده

در امتداد کوچه‌ پس کوچه های زندگی نوای اُمیدی است که مرا میخواند . .🌱🕊

گفتم بزار بمونه پیش باباش 

زندگی مرفه و امکانات از دستش نره 

ولی بچم داره از بین میره 

انقد روحا داغون شده با حرفاش 

همش خون دماغ میشه 

یه گوشه میشینه آه میکشه 

تصمیم گرفتم بیارمش پیش خودم ولی ته دلم خالیه 

یهو از اون همه امکانات میاد تو یه آپارتمان ۸۰ متری با چندر غاز حقوق ماهانه ی من 

LilySlim Fitness goals tickers
2706