2737
2739

من خیلی رمان میخونم عین خیالم نبود 

ولی نمیدونستم این رمان غمگینه انقدر باهاش گریه کردم انگار واقعی بوده همش دلم میسوزه میگم چرا اینجور شد 

☹ نمیدونم چیکار کنم از این حال و هوا در بیام همش تو فکر شخصیت های داستانم که اینجوری شد سرنوشتشون🥲

پ.ن : رمان مجموعه وحشی ۷تا جلدش که خوندم 

پا ها روی زمین ولی طرفدار پرواز!

برو رمان یا فیلم شاد شروع کن

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اسی تا شروع نکنی یه رمان دیگه نخونی حالت همینجور باقی میمونه. بنظرم رمان تیمارستانی هارو بخون خنده د ...

خوندمش تيمارستانی ها رو یه چیز دیگه بگو☹

2738
مخصوصا من🤣 با خوندن هر رمانی شبیه شخصیتاش میشم

انقدر دلم سوخت واسه اینا بیشترشون هم مردن ولی خیلی رمان قشنگی بود دلم میخواست جلد ۸ هم داشت با این که غمگین بود ولی خیلی قشنگ بود جوری که من هنوز محو داستانم و شخصیت هاش انگار خانواده خودم بودن

الان چیزی یادم نیس... چه سبکایی دوس داری؟ رمان توکا پرنده کوچکم عالیه

همه سبکی میخونم ولی خب بیشتر غمگین ولی دیگه خیلی حالم بد شد دیگه نمیخوام غمگین بخونم 😢

توکا پرنده کوچکم چه سبکی؟

همه سبکی میخونم ولی خب بیشتر غمگین ولی دیگه خیلی حالم بد شد دیگه نمیخوام غمگین بخونم 😢 توکا پرنده ...

تو کا پرنده ی کوچک.  تخیلیه راجب پادشاه سایه... هست قلم نویسندش خییلی قویه عالیه آخرشم خوبه

بیا بازم کاری کنیم که فکر کنیم زنده ایم
 تو کا پرنده ی کوچک.  تخیلیه راجب پادشاه سایه... هست قلم نویسندش خییلی قویه عالیه آخرشم خ ...

فایلشو داری شما توکا رو ؟ 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2706