2733
2734
عنوان

سزارین دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 9803 بازدید | 74 پست
سلام عزیزم ، برو از د.یجی کالا کرم زیتون و عسل نیکا سفارش بده روزی دو بار به صدف هات بزن معجزه میکنه ...

شما اول چقد بود اندازه صدف و چقد پیشرفت کرد کجای بدنتونو گرفت  ایا رژیم غذایی رعایت کردین؟بنظرتون من دیگه دکتر نرم ؟نظرتون در مورد طب سنتی چیه شما؟حجامت و داروهای طب سنتی نخوردین؟

شما اول چقد بود اندازه صدف و چقد پیشرفت کرد کجای بدنتونو گرفت  ایا رژیم غذایی رعایت کردین ...

نظرتون درمورد بارداری با این بیماریی چیه ایا در دوران بارداری زیاد میشه شما تجربه ای دارین؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام عزیزم ، برو از د.یجی کالا کرم زیتون و عسل نیکا سفارش بده روزی دو بار به صدف هات بزن معجزه میکنه ...

شرمنده عکس کرمتون میفرستین داخل  اون برنامه چند مدل هست میخام دقیق مث مال شما بگیرم کرم عسل و کرم زیتون هر کدوم جدا هستن یأ هر دو با همن

2731
شما اول چقد بود اندازه صدف و چقد پیشرفت کرد کجای بدنتونو گرفت  ایا رژیم غذایی رعایت کردین ...

من بعد از زایمان اولم متوجه شدم پشت سرم شوره داره و میخاره، دکتر رفتم گفت صدفه، دارو داد یه مدت خوب شد بعد بازم شروع شد،پشت سرم خیلی پیشرفت کرد واقعا اعصابم داغون شده بود و محکم میخاروندم خون میومد. دکترها همه داروهای کورتونی دار میدادن،میدونی که چقدر ضرر دارن.تصمیم گرفتم تب سنتی امتحان کنم.خودم توی نت سرچ کردم،انواع حجامت رفتم انواع داروی گیاهی استفاده کردم.بیماری صدف یه بیماری خودایمنی هست و همه میگن درمان نداره، دیگه نا امید شدم،فقط سعی میکردم اعصابمو آروم نگه دارم و استرس نداشته باشم.خیلی اتفاقی پیش یه طبیب رفتم و دست و پشت سرمو نشون دادم البته روی زانو و آرنجم هم درگیر شده بود اما نمیخاروندم تا بزرگ نشه.دکتر از این کرم تو مطبش داد و بهم گفت قبلا به بیماری داده که کل پاش صدف داشته و برطرف شده حتی عکسشو نشونم داد که درمان شده.منم استفاده کردم و خدارو شکر خوب شدم هر وقت احساس میکنم دوباره میخاد شروع بشه سریع کرم میزنم.ببخشید طولانی شد

نظرتون درمورد بارداری با این بیماریی چیه ایا در دوران بارداری زیاد میشه شما تجربه ای دارین؟

من تاکنون همین امسال که واسه نی نی دومم حامله بودم رفتم دکتر طب سنتی و این کرمو بهم داد،گفت اصلا ضرر نداره. کاملا گیاهی.نگران نشو با خیال راحت میتونی باردار شی،فقط تا میتونی دوپامین خونت رو بالا ببر.ورزش،طبیعت گردی،مسافرت،مدیتیشن،تغذیه سالم،رنگ های آبی و سبز، دوپامین خونت رو بالا میبره.کتاب معجزه شکرگزاری هم از د.یجی کالا سفارش بده.اینها دوپامین خون بالا میبره

پیج خانم دکتر محمدپور دنبال کن از هر لحاظ عالیه.اگه خوب استوری و پست هاشو بخونی سه چهار تا داروی خیلی ساده واسه بیماری خودایمنی گفته.من چون به بچه شیر میدم جز ویتامین سی داروی دیگشو نمیتونم بخورم اما بعد شیردهی حتما یه دوره استفاده میکنم تا ریشه این بیماری کنده بشه.

پیج خانم دکتر محمدپور دنبال کن از هر لحاظ عالیه.اگه خوب استوری و پست هاشو بخونی سه چهار تا داروی خیل ...

مرسی عزیز دلم بخاطر وقتی ک گذاشتی من در حال حاظر هم شاه توت و آب زرشک میخورم با میوه مرتب درکل سعی میکنم تغذیه ام خوب باشه 

بنظرتون داروها شیمیای قط کنم از این کرم استفاده کنم چون همه میگن داروها شیمیای الکی هستم 

من تاکنون همین امسال که واسه نی نی دومم حامله بودم رفتم دکتر طب سنتی و این کرمو بهم داد،گفت اصلا ضرر ...

شرمنده شما بیماریی صدفتون از کدوم مدلش بوده از نوع پلاکی ک پهن میشن یکجا و پوسته پوسته میشن یأ از نوع نقطه ای ک مث جوش ریزن؟؟

من تاکنون همین امسال که واسه نی نی دومم حامله بودم رفتم دکتر طب سنتی و این کرمو بهم داد،گفت اصلا ضرر ...

قربونت الان چند وقته از این کرم عسل زیتون استفاده میکنی؟ بعد داخل بارداری صدف ها زیاد نشدن واذیت نشدی   مرتب هر روز میزنید ؟چقد مصرف کردیم از کرم تا تاثیرشو دیدین؟فقط روی لکه ها بزنم یأ کل بدنمو چرب کنم 

طب سنتی اینو ب شما داده درسته؟

میگم شرمنده من انقد شمارو اذیت میکنم بخدا دارم  از غم میمیرم  میترسم بیاد داخل صورتم و مردم مسخرم کنن و بد نگام کنن وبرا بارداریم هم چون میگن ممکنه زیاد بشه دارم داغون میشم

مرسی عزیز دلم بخاطر وقتی ک گذاشتی من در حال حاظر هم شاه توت و آب زرشک میخورم با میوه مرتب درکل سعی م ...

خواهش میکنم عزیزم. از کی بیماری صدف داری؟ چقدر بدنت درگیره؟ راستش در مورد داروهات نمیتونم نظر بدم. اما نمک آبی و کرم نیکا و اولترا ویتامین سی منو نجات دادن. داخل گوشم صدف زده بود و مجبور بودم موهامو بریزم روی گوشم تا دیده نشه،حتی زیر ابرو و زیر چشمم کمی درگیر شد.خیلی نگران بودم که کل صورتم درگیر بشه.شوهرمم حساسه و من خیلی تحت فشار عصبی بودم مدام استرس داشتم.من قبل صدف بیماری کم کاری تیروئید از نوع خود ایمنی دارم، بعدش صدف اضافه شد و من مطمئن بودم اگه جلوشو نگیرم ممکنه بیماری های خود ایمنی دیگه ای تو بدنم ظاهر بشه.پزشک ها که کلا ناامیدم کردن گفتن این بیماری درمان نداره، اما طب سنتی با قاطعیت می‌گفت درمان داره، خیلی دکتر طب سنتی رفتم هزینه کردم.حجامت های مختلف از جمله قوزک پا انجام دادم. اما نتیجه ی خیلی کمی دیدم.راستش دیگه بی خیال شدم تا اینکه با یه دکتر طب سنتی دیگه آشنا شدم ایشون کلا با بقیه طبیب ها فرق داره، نمیدونم چطور توصیفش کنم باهام صحبت کرد و بهم انرژی مثبت زیادی داد، گفتم که باردار بودم و فقط این کرم نیکا رو داد.بخدا در عرض یه هفته هشتاد درصد خوب شدم.بعد زایمانم دوباره رفتم پیشش بهم نمک آبی داد، روزی شش بار لیس بزن.گفت شش ماه دیگه برو آزمایش بده, فعلا یک ماهه نمک آبی هم استفاده میکنم.ویتامین سی هم یک ساله استفاده میکنم

.ذهنت رو درگیر نکن استرس نداشته باش،همین سه تا رو فعلا استفاده کن و توکل به خدا کن.