2733
2734

اول@بزن

هر کسی مردم رو دسته کنه ،چه‌ اینوری چه اونوری من گزارش میزنم ،،،فحش هم بدید مشکلی نیست ،با یه تایپک و دوتا خط کسی فکر و خط فکریش عوض نمی‌شه ،پس دستذاز قانع کردن هم بردارید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام نی نی یار جونم میشه همه تاپیکهای حذف شده که درخواست داده بودم رو برام برگردونی عزیزم این زحمت رو برام بکشی لطف بزرگی بهم کردی 

بازم مچکرم توی خصوصی اجی بهت پیام دادم

خدایا میشه امام زمان زودتر بیاد .ممنون😍😍
سلام جانم؟

سلام نی نی یار جونم میشه همه تاپیکهای حذف شده که درخواست داده بودم رو برام برگردونی عزیزم این زحمت رو برام بکشی لطف بزرگی بهم کردی 

2740

@نی_نی_یار_پنج    

@نی_نی_یار_پنج     سلام نی نی یار جونم میشه همه تاپیکهای حذف شده که درخواست داده بودم ...

یعنی با این کاربری هر چی تاپیک حذف کردین برگردونم؟

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
بله عزیزم  تشکر بابت زحمت که میکشی

فقط یکی بود فعال کردم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌