2737
2734
عنوان

چاقی

190 بازدید | 26 پست

سلام چرا هیچ کس تاپیکای منو نمیبینه!!!!

بچه ها من خیلی زود چاق میشم و خیلی سخت وزن کم میکنم فقط کافیه یه کوچولو زیاده روی کنم سریع ۵ کیلو زیاد میشم چیکار کنم ؟

خدايا شکرت

هیچی استعداد داری باید مقدار کالریتو کم کنی فعالیت و کالری سوزی زیاد

😡آقایون درخواست دوستی ممنوع⛔😡 گفت اندوهت را به برگ بسپارﭘﺎﯾﯿﺰ ﺍﺳﺖ …میریزندﺳﭙﺮﺩﻡ …ﺑﯿﺨﺒﺮ ﺍﺯ آﻧﮑﻪ ﺩﺭﺧﺖ ﺧﺎﻧﻪ ﺍﻡ ﮐﺎﺝ ﺑﻮﺩ.🥺 از امروز که میشه 06/20 تو رقابت لاغری شرکت کردم وزن فعلی89

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

منم نمیدونم چطوری لاغر شم . فقط میدونم حذف شیرینجات و قند و نوشابع و برنج و نون میشه .

اما بعدش چی بخورم آخه :( 

غذامو نصف کردم دیدم اصلا لاغر نشدم 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
کالری ۱۳۰۰ تو یه روز زیاده ؟

بستگی داره زیره نصب کن خیلی خوبه

😡آقایون درخواست دوستی ممنوع⛔😡 گفت اندوهت را به برگ بسپارﭘﺎﯾﯿﺰ ﺍﺳﺖ …میریزندﺳﭙﺮﺩﻡ …ﺑﯿﺨﺒﺮ ﺍﺯ آﻧﮑﻪ ﺩﺭﺧﺖ ﺧﺎﻧﻪ ﺍﻡ ﮐﺎﺝ ﺑﻮﺩ.🥺 از امروز که میشه 06/20 تو رقابت لاغری شرکت کردم وزن فعلی89
زیره بهم گفت ۱۳۰۰ ولی همینجوری موندم تازه بعد زیر ۱ کیلو زیاد شدم

خب اون میگه 1300نباید بیشتر از هزار تا بشه تازه شما باید فعالیت داشته باشی

2706