2737
2734
عنوان

کاهش وزن بعد زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 3319 بازدید | 56 پست
بله زیاد مگه باور کن هر کدوم ۵ دقیقه نمی شد ولی به حدی موثر بود که همه شکمم تخت شده هم همه چربی های ...

ماشااله  آفرین 👏👏👏👏

وخدا زمین رو گرد آفرید. که از چپ زدی از راست بخوری
نمی دونم والله ببین این هفته دقیق بارداری ببین ۲۵ چند هفته می شی

وااای خدا کی میشه تموم بشه 😭😭😭😭 خسته شدم 

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
اصلا چیزی انتخاب نکردی ؟؟؟یا دودل هستی؟؟

باورت می شه هیچی توی فامیل ما همه نرگس زهرا وفاطمه می زارن خودم معصومه دوست دارم اسم ابجیم هست دیگه موندم چی بزارم

پدرم دنیا بی توچقدر خالیست 😭😭😭
😂😂😂😂😂اره خداییی از اینورم بگذره دلم میگیره ک چرا تموم شد 

واسه اینکه وقتی تکون می خوره فقط تو حسش می کنی وقتی سکسه می کنهدفقط تو می فهمی واقعا خوبه

پدرم دنیا بی توچقدر خالیست 😭😭😭
2740
باورت می شه هیچی توی فامیل ما همه نرگس زهرا وفاطمه می زارن خودم معصومه دوست دارم اسم ابجیم هست دیگه ...

واقعا حق داری اسم گزاشتم خیلی خیلی سختههههههه 

من خودم تویی دختر ارغوان و دوست دارم پسر ارسلان و اردلان 

واسه اینکه وقتی تکون می خوره فقط تو حسش می کنی وقتی سکسه می کنهدفقط تو می فهمی واقعا خوبه

تکون خوردنشا خیلی خوبه 🥺🥺🥺🥺🥺🥺 

ولی خدایی فرق سکسکه رو با تکون خوردن من هنوز نفهمیدم 

"هیچ چیز مهم‌تر از حس خوبی که پس از زایمان به تو دست می‌دهه! 🌟 با وبسایت ما، راهنمای جامع تغذیه و تمرین برای بازگشت بدن بعد از زایمان را کشف کن. بازگشت به شکل و انرژی اولیه، حق توست! 💪🤱

بازگشت بدن بعد از زایمان (راهنمای جامع تغذیه و تمرین برای بازگشت بدن بعد از زایمان ) - روزفیت (roozfit.com)