2733
2734
عنوان

کلاس زبان خوب در کرج

500 بازدید | 6 پست

سلام دوستان کسی کلاس زبان خوب در کرج میشناسه ک رو مکامله خوب کار کنه الان دخترم نصیر میره و راضی نیستم 

تعداد رای : 2
نظرسنجی
نصیر اصلا خوب نیست
1
50%
نصیر خوبه ادامه بده
1
50%

من نصیر تعیین سطح دادم ظاهرن بد نیست

❤️💚💙تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی،تا شب نرود صبح پدیدار نباشد...💚💙❤️کاربر قدیمی ام ولی به علت زدن حرف حق بارها ترکیدم😁🙄زیاد ریپلای نکنین منو، چون عقاید خودمو دارم و ممکنه با۹۰ درصد خانومای اینجا همفکر نباشم،پس بزار هر کی نظرش رو بگه و بره🥰🤗(آقاااااایون بیکار و خاله زنکی که توی نی نی سایت هستن درخواست دوستی ندن)😠😒(((خروج برخی افراد از زندگی شما رحمتی از جانب خداوند است که فقط با گذشت زمان متوجه آن می شوید😜🥰)) راستییییی دخترا از اونی که میگفت نمیتونم بدون تو زندگی کنم چه خبر؟!😂همدیگه رودوس داشتین و به اجبار از هم جدا شدین؟! خدمتتون عرض کنم که یکیتون دروغگوی حرفه ایه!!       عکس پروفایل خودمم قشنگا🎀                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان یک سال و نیم داره میره دوره ترمیک رو اما اصلا رو  مکالمه کار نمیشه 😔فقط کلمه

باید خودتوت شروع کنید جمله های کوتاه باهاش کار کنین همین حرف زدن معمولی توی خونه،جمله های کوتاه یاد بگیرین باهاش حرف بزنین

❤️💚💙تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی،تا شب نرود صبح پدیدار نباشد...💚💙❤️کاربر قدیمی ام ولی به علت زدن حرف حق بارها ترکیدم😁🙄زیاد ریپلای نکنین منو، چون عقاید خودمو دارم و ممکنه با۹۰ درصد خانومای اینجا همفکر نباشم،پس بزار هر کی نظرش رو بگه و بره🥰🤗(آقاااااایون بیکار و خاله زنکی که توی نی نی سایت هستن درخواست دوستی ندن)😠😒(((خروج برخی افراد از زندگی شما رحمتی از جانب خداوند است که فقط با گذشت زمان متوجه آن می شوید😜🥰)) راستییییی دخترا از اونی که میگفت نمیتونم بدون تو زندگی کنم چه خبر؟!😂همدیگه رودوس داشتین و به اجبار از هم جدا شدین؟! خدمتتون عرض کنم که یکیتون دروغگوی حرفه ایه!!       عکس پروفایل خودمم قشنگا🎀                  
2728

نصیر که واقعا به درد نمیخوره من یه کلاس زبان خوب تو کرج میرم آموزشگاه زبان ایرانی نو، این آموزشگاه به نسبت آموزشگاه های زبان سفیر و نصیر و ...که معروف هستن خیلی بهتر بود حداقل برای من به شمام پیشنهاد می کنم امتحان کنید. اگر قصد مهاجرت و گرفتن مدرک آیلتس دارید که اصلا شک نکنید به دردتون میخوره.

آموزشگاه زبان تمدن (وندایی) بدون شک بهترین آموزشگاه زبان در کرج و فردیس هستش به دلایل زیر

۱. کادر حرفه‌ای و مجرب 

۲. مدیریت موسسه که تحصیلات مرتبط با آموزش دارن و بر روش آموزش تمامی مدرسین نظارت دارند

۳. استفاده از نرم‌افزار اختصاصی برای زبان آموزان, والدین و مدرسین والدین و زبان آموزان می‌تونند روند رشد، تاخیرها،غیبت‌ها، مشاهده نمرات میان ترم و پایان ترم، مشاهده وضعیت مالی و پرداخت آنلاین شهریه، مشاهده و پاسخ به تکالیف و غیره از مزایای این نرم‌افزار اختصاصی هست

۴. وب‌سایت به روز با کلی مطالب آموزشی 

۵. یکی از مهمترین نکات این نکته شماره ۵ هست این آموزشگاه برای آموزش زبان‌های خارجی از متد اختصاصی خودش استفاده می‌کنه که روند یادگیری رو هم لذت بخش می‌کنه و زبان آموزان خیلی سریع می‌تونند انگلیسی یا هر زبان دیگه ای رو که در کلاس‌هاش شرکت کردند رو صحبت کنند

۶. برگزاری منظم و مداوم کنفرانس به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی و ترکی استانبولی توسط زبان آموزان هست که نشان دهنده سطح بالای زبان آموزان موسسه زبان‌های خارجی تمدن هست

۷. آموزشگاه زبان تمدن اولین موسسه آموزش آنلاین در ایران هست که در ابتدای شروع کرونا حتی یک جلسه هم آموزش زبان این موسسه مختل نشد و بلافاصله زبان آموزان وارد کلاس‌های آنلاین شدند

آدرس وب‌سایت موسسه زبان تمدن رو پایین می‌نویسم حتما به سایت‌شون سر بزنید

www.tamadon.info

عزیزم آموزشگاه زبان راستان بزار دخترت رو.تو منطقه درختی کرج هست و خیلی معروفه تو اون منطقه .شماره دفترشون رو ندارم اما شماره همراه مدیر مرکز رو دارم برات میزارم .09011778071 . تماس بگیر راهنماییت می کنن. دوست من اونجا میرفت راضی بود از کارشون.امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم.فدات  😘