2733
2734

مامانا میشه جواب بدید ببینم واقعا مسافرت با بچه یک ساله به شمال تو هوای الان خیلی خطرناکه؟ البته سفر تفریحی نیست دیدار اقوامه. ولی اگر واقعا قراره بچم مریض بشه نمیرزه. تجربه ای دارید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا نری تو سرما  ک‌بچه بدنش محکم نمیشه همش تو خونه تو پتو تو هوای گرم ،نوزاد ک‌نیست خوب بپوشون ببر

هر کسی مردم رو دسته کنه ،چه‌ اینوری چه اونوری من گزارش میزنم ،،،فحش هم بدید مشکلی نیست ،با یه تایپک و دوتا خط کسی فکر و خط فکریش عوض نمی‌شه ،پس دستذاز قانع کردن هم بردارید 
2731
من با بچه ی یک سال ونیمه رفتم شمال البته تابستون .خیلی اذیت شدم .

بدیش اینه از سرو کول آدم بالا میرن و واقعا تو همین سرما کلی عرق می کنه باز پیاده میشی سرما می خوره به بدنش

2738
من باشم میرم. حالا سرما بخوره. چی میشه؟  یکم بینیش آب میاد خودش خوب میشه. اتفاقا بدنش مقاوم می ...

آخه بچه من اون‌جوری مربض نمیشه که ۲ بار تو همین خونه مریض شده ۴ روز تو تب سوخته اونم تبای وحشتناک شما لابد بچه هات کلا بد مریض نیستن