2737
2739
سلام
دخترم 8 ماهش تموم شده الان تو 9 ماهه
غذا خوب نمیخوره در واقع باید بگم اصلا نمیخوره
نمیدونم چیکار کنم
شیر خودم و میخوره
دکتر گفت شیر خودت و قطع کن شیر خشک بده
اما مشکل اینجاست که شیشه نمیگیره
با قاشقم تو دهنش نگه میداره
خیلیی ضعیفه وزنش 7 کیلو
میترسم رشد
خدایا شکرت برای دختر نازم(ثنا)
الحمدالله رب العالمین

CafeMom Tickers
شکلات جون سعی کن کمی بهش شیر ندی و تحمل کنی مثلا اگه ساعت شیرخوردنشه خیلی کم براش شیرخشک درست کنی و براش ببری اگه نخورد بهش شیر نده ...صبر کن و دوباره شیشه را بهش نشون بده ..لازم نیست حتما همون روز شیشه را بگیره اما اگه چندبار اینکار را انجام بدی شاید خوب بشه ...یا اینکه از بیرون میاید خونه براش شیرخشک درست کن من دخترم به این روش شیشه را گرفت .
در سرزمین من : نگاه کودکش پر از آرزوست , نگاه جوانش پر از حسرت و نگاه سالمندش پر از افسوس .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هرچند دخترم هنوز درست غذا نمیخوره از دست ما که هیچیییییییییییییی نمیخوره باید غذا را بزارم خودش برداره بخوره کاش درست میخورد بیشتر بازی میکنه ولی خب بهتر از هیچی هست
در سرزمین من : نگاه کودکش پر از آرزوست , نگاه جوانش پر از حسرت و نگاه سالمندش پر از افسوس .
2740
شکلات جون سعی کن غذاهاش را خوشگل تزئین کنی بزاری جلوش خودش بخوره ...یا مثلا کارتون یا آهنگ مورد علاقه اش را بزار با بازی بهش غذا بده ...به نظرم اصلا شیرخودت را قطع نکن