2752
2734
نه تو رو خدا هیچ وقت به بچه ای که تب داره گلاب ندید . گلاب و زعفرون و  سرکه و موز توی تب ممنوعه ...

ای وای آخه اونرو یکی از فامیلا گفت پسرش بدجور تب داشته گلاب  به دقیقه نکشیده تبشو آورده پیایین

Gece çöker güller solar...Gözlerime yaşlar dolar...Hatıralar bende ağlar...Neredesin ay yüzlüm...🖤

اسی لطفا به بچت نه گلاب بده نه پاشو توی اب نمک بذار اینا تجویزهای غلط و خطرناکه . توی زمان تب فقط باید بتونی تب رو با دارو و تن شویه کنترل کنی 

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای وای آخه اونرو یکی از فامیلا گفت پسرش بدجور تب داشته گلاب  به دقیقه نکشیده تبشو آورده پیایین

نه عزیزم خیلی بده اینکارو نکنید لطفا . شاید بهش دارو دادن که تبش پایین اومده گلاب حتی سرما خوردگی ساده رو هم طولانی می کنه 

2731
نه عزیزم خیلی بده اینکارو نکنید لطفا . شاید بهش دارو دادن که تبش پایین اومده گلاب حتی سرما خوردگی سا ...

ممنونم که گفتین

Gece çöker güller solar...Gözlerime yaşlar dolar...Hatıralar bende ağlar...Neredesin ay yüzlüm...🖤
اخه سرو شکمش داغه منم شیاف زدم ولی لرز داره پاها از قسمت پا سزده

دختر منم دقیقا اینجور بود پاهاش سرد، سرو شکمش داعه داغ، بعد میگفت سردمه یهو، پتو گذاشتم چند دقیقه بعد اوکی شد 

شیاف اینام زدم تبش پایین اومد

۳ سالو ۸ ماهشه

لطفا بهش شربت استامینوفن یا شیاف استامینوفن بده اگر دیدی تبش پایین نمیاد یواش یواش لباسشو کم کن یه پارچه رو بزن تو اب ۳۷ درجه . دمای اب رو با ارنجتون چک کنید نه با نوک انگشتتون . اب روی دستمال هم در حدی باشه که فقط دستمال نم باشه بعدش کل بدن بچه رو با دستمال مرطوب کنید تبش پایین میاد اگر خدایی نکرده نیومد پایین یک ساعت بعد از استامینوفن به اندازه نصف وزنش بهش شربت بروفن بدید . لطفا بروفن رو با شیر یا غذا بدید چون خوب نیست

در طول ۲۴ ساعت مجاز هستید ۵ بار شربت استامینوفن بدید سه بار بروفن ولی معمولا این مقدار نیاز نمیشه تب بچه پایین میاد 

شیاف ۱۲۵ دارم من اونو زدم خیلی دیر عمل میکنه کهنه خیس بذارم؟؟

شیاف ۱۲۵ برای وزن ۱۰ کیلو مناسبه برای بچه بزرگ تر این مقدار کمه