2737
2734
عنوان

مكمل چاق كننده

396 بازدید | 11 پست

خانوما يه مكمل كه سريع بچه رو پرتر كنه ميدونين؟پسرم خيلي لاغره به زور بهش غذا ميدم يعني بايد خودم غذا بدم بخوره وگرنه اصلا دست به قاشق نميشه كلا از خوردن بدش مياد.يه مكمل ميخوام حداقل يكم چاق شه

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
پس شاید ژنتیکی لاغره

اره همسرمم بعد ازدواج چاق شد

ولي دوس دارم پسرم يكم چاق شه همه ميگن لاغره😩

البته حرف كسي برام اهميت نداره ولي كلا خب لاغريش تو چشمه😒

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...
اره همسرمم بعد ازدواج چاق شد ولي دوس دارم پسرم يكم چاق شه همه ميگن لاغره😩 البته حرف كسي برام اهمي ...

حتمن ورجه وورجه زیاد میکنه بهش تنقلات سالم بده نخودچی کشمش مغز بادوم مغزگردو عادتش ب اینا بده برای میانوعده .توغذاهاتون پرک جو بریز جودوسر بخر پودرش بکن با دستگاه تو غذاهات بریز چاق گنندس تو ماست جوانه گندم بریز براش هم سردی ماست رومیگیره هم چاق کنندس هم خاصیت داره سعی کن طبیعی چاقش کن تاعادت کنه مکمل زیاد هس باید بخری ببینی کدوم اثر داره 

اجیل بخر از هر کدوم روزی چند تا بهش بده هم مفیده هم چاق کننده.با سویق های چاق کننده براش حلوا درست کن تو بیسکوئیتای بستنی بریز خوشش میاد میخوره

همه ما اینجا دنبال همدردامون میگردیم! کسایی ک درد مارو تجربه کردن....

سلام بخدا منم خیلی دوست داشتم چاق شم از روش‌ها و داروهای خیلی خیلی زیادی استفاده کردم

خیلی خرج کردم چاق نمی‌شدم 

به زور یک دارو هم که چاق میشدم برگشت یا عوارض  داشت آخرش طبق دستور یه خانم قرص خودم شکر خدا تو دوماه ۲۴ کیلو افزایش وزن داشتم اونم الان یک ساله دارو نمی‌خورم و وزنم ثابت موتده بدون کوچکترین عوارض خدا خیرش بده خداشاهده ضرر نمیکنید چون خود فروشنده ضمانت بازگشت محصولاتش میده چون منصفه  تو این زمانه فروشتده خوب و با انصاف پیدا نمیشه ولی قیمتشم خوب بود نسبت به کیفیت محصولش در هرحال به من لطف کرد و من تا الان به هزاران نفر معرفیش کردمش بخاطر انصافی که داره هم خدا بخاد براش هم من میخام چون مردم با بدبختی پول درمیارن یه چیز خوب بخرن نه موقتی حالا این شماره فروشنده رو میذارم هرکی فکر کرد تبلیغه زنگ نزنه ولی بخدا قسم تبلیغ نیست خودم از قرصها خوردم که توصیه میکنم بهتون ۰۹۰۲۶۷۴۴۶۳۹