2733
2739
تا زمانیکه امثال شما پای این مردا میمونین خیانت این قشر ادامه داره
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از همون اوایل؟؟
👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!
بخدا به من باشه جلو روش میشینم با یه مرتیکه چت میکنم حالش جا بیاد😠 حالا هر کی هر چی میخواد بگه ... من خیانت ببینم خیانت میکنم .. کاری هم میکنم که بفهمه و تا مغززززززز استخونش بسوزه
ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
خوب عزیزم به هر حال این انتخاب خودته که موندی . ولی اینکه کسی انتظار داشته باشه یک مرد خائن روزی سربه زیر و عاشق و متعهد بشه خنده داره
 لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2740
با طلاق گرفتن ازش، نه اما با موندن باهاش و سوختن و ساختن به هر قیمتی، آره؛
آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
خوب خداروشکر شما هم بهانه بچتو داری از روز اول که خیانتش رو دیدی بچه داشتی؟
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
بی خیال باش و بشین زندگی تو بکن بزار اونم راحت به خیانت اش برسه ازاول زندگی دیدی خیانت میکنه بازم بچه آوردی الان دنبال راه کاری میگی بچه دارم طلاق هم نمیتونم بگیرم خب دیگه وقتی پیر شد خسته میشه میزاره کنار لابد بچه رو آوردی شاید دلش گرم شد بهه زندگی دست از این کاراش برداشت
‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده
انتخاب خودمه ولی پشیمونم خیلی کم سن ازدواج کردم الان ٢٢سالمه ازلحاظ قیافه واندام خیلی سرترازاونایی هستم که شوهرم مدام عکساشونونگامیکنه ولی میکنه دیگه چه میشه کرد
کسی که از اول ازدواجش مشکل داشته باشه دیگه درست نمیشه
👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!