2737
2734
عنوان

علاقه مندان به مهاجرت به ترکیه (بیایید اینجا با هم باشیم) تایپک مجدد

| مشاهده متن کامل بحث + 51956 بازدید | 892 پست
دوستان منم تصمیمم قطعیه برا رفتن ولی نمیدونم چجوری برم،اینجا شغل شوهرم دولتیه و حقوقش خوبه میترسم هم ...

سلام‌خوبید؟ من‌امشب داشتم‌پست های مهاجرت رو‌می خوندم‌دیدم شرایط شما کاملا مشابه ماست میشه اگر اطلاعات بیشتری تا حالا بدست اوردید به من هم بدید؟؟؟

و اینکه شما مهاجرت کردین و چی شد؟؟؟

ممنونم

من یکی از کسایی بودم که خیلی دوست داشتم برم ترکیه زندگی کنم. خدا خواست و تونستم یه سفر برم و بیام. و حالا نظرم ۱۸۰ درجه که کمه ۳۶۰ درجه برگشته. بابا ترکیه هیچی نداره جز ازادی از نظر حجاب. منی که حجاب دوس نداشتم میبینم واسه همونم ارزش نداره بری اونجا زندگی کنی.

اول از همه اب و هواش. واقعا افتضاح. بدنم هی عرق و از همه بدتر چسبناک میشد. یه حس افتضاح بد. جوری بود که دوس نداشتم از زیر شیر اب سرد حموم بیام بیرون. یه ساعت بعدش چسبناک. افتاب سوخته م شدم . واسه من اصلا خوب نبود. 

خیابونای کج و کوله و سربالایی هاش افتضاح پدر پا و زانوی ادم رو درمیاره.. واس چی این شکلیه اخه.

برنجشون اینقدر افتضاس که اصلا تا گذاشتم دهنم سریع ریختم بیرون. فقط ماهیش خوب بود. میوه های ایران کجا اونجا کجا...

نصف بیشتر مردمش شارلاتنن تا میبینی توریستی قیمت رو نیبرن بالا نمونه ش صرافی شون. روی تابلو یه چیز زده بعد یه چیز دگ میدن بهت. رفتیم میوه فروشی اول میگه ۲۵ لیر بعد میگه نه نه ۲۷ لیر .. همینجور میبرن بالا...

خونه ایم که اجاره کردیم گفته بودن طبقه یکه نگو زیر زمینه با بوی دستشویی کولرم نداشت.

اب شون تصفیه نشده ست.

همه چی اینقدر به خاطر سقوط ارزش لیر گرونه که هیشکی هیچی نمیتونه بخره. خوده ترکه به من میگفت زندگی اینجا تو استانبول سخته.. اونم با اون اردوغان که بدتر از همه ست.

دستشوییاشون هم که اب یوخ

فقط به درد گشت و گذار میخوره و بس

به نظر من اصلا ارزش نداره ادم این همه سختی رو تحمل کنه بعد بره ترکیه زندگی کنه. بهتره به کشورای دگ فکر کرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همگی من خودم سه بار رفتم اصلا این طوری نبود اب وهواش خوب بود صرافیاش واقعا چیزی که رو تابلو بود وچنج میکردن ومیوه هاش قابل مقایسه نبود با ایرا خیلی بهتر بود ولی ابش تصفیه نشدست حالا مثلا برای ما خوبه هر چی باشهیه کشور روبه جلو نه مثل کشور مابا سرعت بی نهایت رو به عقبه

2731

سلام دوستان ما هم میخایم ترکیه مهاجرت کنیم اما نه خودم و نه همسری زبان بلد نیستیم یه دختر ۴ ساله و یه تو راهی دارم نمیدونیم چیکار کنیم برا ویزا و اقامت از کی کمک بگیریم ک واقعا راهنمایی کنه شرایط اینجا طوری شده ک جای موندن نییس کمک کنید

سلام دوستان ما هم میخایم ترکیه مهاجرت کنیم اما نه خودم و نه همسری زبان بلد نیستیم یه دختر ۴ ساله و ی ...

آرع واقعا!!!

زیاد نگران نباش عزیزم دو سال هست که شرایط رفتن به ترکیه آسون تر شده

من خودم شش ماه هست که اومدم، نمیگم سخت نیس اما راضیم واقعا!

فکر کنم کامل ترین سایتی هم که زده بود راه و روش رو همینی هس ک میذارم، امیدوارم زودتر اوکی بشه کارتون

https://trustglobal-tr.com/خدمات/مهاجرت-به-ترکیه/

اونایی که ترکیه مهاجرت کردن بیان بگن چیکارکردن راضین یا نه استارتر کجایی

من که راضیم واقعا

سخته این روزا اما راضیم

توی پست قبلی ی جا گذاشتم ک شرایط رو کامل نوشتن ک خدا خیرشون بده

سوالی داری به همین ریپلی بزن عزیزم جواب میدم

2738

منم خیلی دوست داشتم مهاجرت کنم به ترکیه ولی حساب کتاب که کردم دیدم جز بعضی آزادیهای اجتماعی چیز خاصی نداره ومردم اونحا خم لنگ زندگی روزمرشونن مهاجرت کلا خیلی سخته ولی حداقل ادم‌جایی بره که یه که به این همه سختی بیارزه

اقامت دائم - > شرایط اقامت ترکیه و اقامت دائم در ترکیه ، استانبول، آلانیا، آنتالیا ، ازمیر، کوش آ ...

این  سایت توضیحات کاملی درباره مهاجرت به ترکیه قرار داده از طریق لینک زیر میتونید وارد صفحه اش بشید

https://www.top-travel.ir/مهاجرت-به-ترکیه/

علاقمند به سفر و  
ترنم جون اون دیگه بستگی به ریسک پذیری خودتون داره . شوهر من واقعا" دوست داشت تو یه کشور دیگه زندگی ک ...

سلام عزیزم چطور میتونم تو این سایت با شما دوست بشم و از اطلاعاتت برای مهاجرت به ترکیه استفاده کنم؟شما الان اونجا زندگی میکنید؟

سلام.خوبید چه خبرا . دوستای قدیمی و جدید . اومدم از خودم بگم . من رفتم برگشتم ایرات البته بخاطر پسرم ...

ترنم جان خوبی.....عزیزم الان ترکیه ای یا ایران......میشه اگه ترکیه ای از وضعیت کار و درآمد وهزینه زندگی و مدرسه واسه بچه ها بگی ممنون میشم

2706