2733
2734

با بتا نیس که

با اولین روز اخرین قاعدگیه

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بتا باتوجه ب جنسیت و تعداد قل و...متفاوته

با تاریخ آخرین پریودت حساب کن چندهفته ای

به‌نظر‌من‌توی‌تاریخ‌به‌غیر‌از‌سقراط‌وبقراط‌یه‌نفربه‌اسم‌حبه‌ی‌مقراط هم بوده ولی چون نتونسته آدم مهمی بشه تاریخ فراموشش کرده😁منم به یادش اسم کاربریمو گذاشتم حبه‌ی‌مقراط که لااقل ی نامی ازش بجابمونه😂
2728

از اولین روز اخرین قاعدگیت تا الان بشمار ببین چند روز میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
۱۲ مهر شده بودم ولی بلد نیسم حساب کنم چند هفته میشه ینی؟

۱ ماهته حدودا ۴ هفته

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
از اولین روز اخرین قاعدگیت تا الان بشمار ببین چند روز میشه

۱۲مهر شده بوذم بلد نیسم حساب کنم چن هفته میشه ینی؟🥺پریودامم ۷٫۶روزه هست

خدایا شکرتتتتت🥺😍😍😍
2740
۱ ماهته حدودا ۴ هفته

جدییییی واییییی چ کوچولوووووو🥺🥺🥺🥺ولی عزیزم من چرا ویار اینا ندارم هیچ فرقی نکردم درد اینا دارما ولی اینکه دلم چیزی بخاد یا حالته تهوع اینا داشته باشمو ندارم نگررانم

خدایا شکرتتتتت🥺😍😍😍
 جدییییی واییییی چ کوچولوووووو🥺🥺🥺🥺ولی عزیزم من چرا ویار اینا ندارم هیچ فرقی نکردم درد اینا ...

بهتر که نداری..دنبال دردسریا🤣

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
۱۲مهر شده بوذم بلد نیسم حساب کنم چن هفته میشه ینی؟🥺پریودامم ۷٫۶روزه هست

۴ هفته و ۶ روز هستی گلم

فردا میشی ۵ هفته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۵ هفته و دوروزی عزیزم

🥺🥺🥺ویییی ننه قربونششششششش🥺😍😍😍😍

عزیزم من شکمم هردم تیر میکشه کناره هایه نافم و کمردرد هم خیلی دارم دکتر شیاف نوشت برام و فقد یه شب استفاده کردم دیگ حالته تهوع اینا و اینکه چیزی دلم بخاد ندارم انگار همش سیرم چون دیروژ رفتم ب دکتر جایه نگرانی هست؟🥺🥺🥺

خدایا شکرتتتتت🥺😍😍😍
🥺🥺🥺ویییی ننه قربونششششششش🥺😍😍😍😍 عزیزم من شکمم هردم تیر میکشه کناره هایه نافم و کمردرد هم خیل ...

نه عزیزم کاملاونرماله از ۸ هفته حالت تهوع هات شروع میشه کم کم

سعی کن صبح که چشاتو وا کردی سریع یه چیزی بخوری

هر دارو و عرق گیاهی رو تو این دوران بارداری مصرف نگن

هویج،زرشک،زعفران،پونه،هرچیزی که ویتامین آ  زیاد داره به هیچ وجه مصرف نکن

قهوه ممنوعه

نوشابه و انرژی زا ممنوعه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه عزیزم کاملاونرماله از ۸ هفته حالت تهوع هات شروع میشه کم کم سعی کن صبح که چشاتو وا کردی سریع یه چ ...

خدایا شکرتتت مرسی عزیزم انشالله سالم بقلش بگیریم هم تو نی نی تو هم من و هم همه ی منتظرا♥️

خدایا شکرتتتتت🥺😍😍😍