2737
2739
عنوان

فرغون

117 بازدید | 12 پست

الان یکی زده بود فرعون های ... فک کردم نوشته فرغون

آخه من عاشق فرغونم از فانتزیام این بود ماشین عروس نداشته باشم فرغون گل بزنم نخندید بهم واقعا عاشق فرغونم

از جلوی مغازه ابزار فروشی رد میشیم به شوهرم میگم یه فرغون برام بخر اصلا یکی از شغلهایی که بهش علاقه دارم ابزار فروشیه

چه حالی میداد بچه بودیم فرغون برا بنایی بابام آورده بود سوارش میشدیم همو میبردیم من هنوز در حسرت اون فرغون سواریهام 

ولی خدایی چه ربطی به تاپیک من داشت؟! 😂

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه خاطره خنده‌دار من از فرغون دارم سه چهار ساله بودم لب ایون تو فرغون نشسته بود افتاد پایین تو باغچه منم زیرش گیر افتادم هر چی داد فریاد کردم کسی به دادم نرسید همون‌جا خوابم برد تا غروب کل خانواده ریخته بودن کوچه خیابون دنبالم میگشتن😂

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
کدوم تاپیک فرعون اگه اونه فک کردم نوشتی فرغون یاد م افتاد نوشتم

تاپیک فرعون های کوچک 

اره 

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️
2738

وای خدااا چ حس خوبی بهم داد تاپیکت😂بچه بودیم یا مینشستیم داخلش همدیگرو میبردیم یا ایکه کج به دیوار تیکه میدادیم پتو مینداختیم داخلش با یه بالشت میخابیدیم بعدفک میکردیم خیلی جای باکلاسی واسه خودمون درس کردیم 😂گاهیم خاله بازی میکردیم فرغون میشد خونمون بعد عروسکامون ک بچهامون بودن میخابوندیم تو فرغونا خودمون میرفتیم بحساب خرید 😂الکی برگو گل جمع میکردیم میگفتیم خرید کردیم باهاشونم غذا میزاشتیم😂😂😂

یادش بخیر چ زود گزشت

نخووووووووووون 😬😂                                           به‌خره‌میگن‌از‌یک‌تا سه بشمار‌؛خره‌میگه:١...٢..٣...!سلامتی‌اونایی‌که‌شماردن..😂🥀🖤                                   عاشخ همتونم ک تا اینجا اومدین من گفتم نخونا ولی خو شوما حس کنجکاویت گل کرد😂😂                                  درهرصورت ببخشین قصد توهین نداشتم فقط محض اینکه لبخند بنشونم رولبای قشنگتوون✌️💕
وای خدااا چ حس خوبی بهم داد تاپیکت😂بچه بودیم یا مینشستیم داخلش همدیگرو میبردیم یا ایکه کج به دیوار ...

مامثل شماخلاق نبودیم فقط سوارش میشدیم نوبتی اون کارهای دیگه را انجام نمیدادیم

مامثل شماخلاق نبودیم فقط سوارش میشدیم نوبتی اون کارهای دیگه را انجام نمیدادیم

😂😂ما بچگیمون خیلی باحال بوود 

نخووووووووووون 😬😂                                           به‌خره‌میگن‌از‌یک‌تا سه بشمار‌؛خره‌میگه:١...٢..٣...!سلامتی‌اونایی‌که‌شماردن..😂🥀🖤                                   عاشخ همتونم ک تا اینجا اومدین من گفتم نخونا ولی خو شوما حس کنجکاویت گل کرد😂😂                                  درهرصورت ببخشین قصد توهین نداشتم فقط محض اینکه لبخند بنشونم رولبای قشنگتوون✌️💕
😂😂ما بچگیمون خیلی باحال بوود 

اره الان بچه ها نمیتونن مثل ماباشن

خونه ها کوچیک کوچه و خیابون هم ناامن

رفت و امد هم کمه کرونا و انفلونزاو اغتشاش هم بزار روش دقیقا زندانین ماهم زندانبانشون

اره الان بچه ها نمیتونن مثل ماباشن خونه ها کوچیک کوچه و خیابون هم ناامن رفت و امد هم کمه کرونا ...

اره واقعا