2752
2734
عنوان

با تجربه ها تو رو خدا راهنماییم کنید .....

| مشاهده متن کامل بحث + 638 بازدید | 62 پست
منم بهترین دکتر بردمش بخدا داشت از دستم میرفت بچه یکسالم دروغ میگن دکترا تب ویروسی که شش روز طول نمیکشه
اتلیه تخصصی کودک وانیا یزد با دکورهای جدید و خدمات ویژه (عکاسی از نوزاد در منزل ) نمونه کارها در سایت www.vaniaphoto.ir
والا دکتر گفت تا 48 ساعت دیگه که هفت روز بشه اگه تب قطع نشد از خون بده
کشت ادراد داد مشکلی نبود
فردا حتما آز خون هم میبرم
زندگی تعداد نفسها نیست!زندگی تعداد لبخندهای کسانیست که دوستشان داریم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازمایشه خون وادرار کامل باید بده اگه چیزی نبود اونموقع میشه گفت ویروسیه .راستی علایم دیگش چیه؟
اتلیه تخصصی کودک وانیا یزد با دکورهای جدید و خدمات ویژه (عکاسی از نوزاد در منزل ) نمونه کارها در سایت www.vaniaphoto.ir
چون حال عمومیش خوبه بی حال نیست و بازی میکنه و موقع تب فقط بی حاله آز خون گفت ضروری نیست
از دیروز سرفه و ابریزش بینی داره

2731
زبونش دون دون نشده ؟ یا دونه قرمز نزده؟ چشماش قرمز نیست ؟ نمیخوام بترسونمت عزیزم میدونم چه حالی داری ولی خودم بد جور کشیدم میخوام تو اگاه باشی
به خدا قسم دارم سکته میکنم
این یه هفته قلبم و دست چپم درد میکنه

جمعه هم کنکور ارشد دارم

ببین ترشح پشت حلق اگه داشته باشه یعنی سینوساش عفونی شده وانتی بیوتیک ضروریه میدونی علامتش اینه کم اشتهاس وقتی غذا میخوره حالت تهوع میگیره
اشتها ش تا دیروز افتضاح بود الانم خیلی کمه ولی یکم بهتر بود دیروز و امروز ولی حالت تهوع و شکم درد اصلا نداشت

خوب خدا رو شکر یه تبیه به اسم کاوازاکی که با اون علاعمی که گفتم همراهه و خطر ناکه ولی دخترت اونا رو نداره خدا رو شکر منم فکر میکنک همون سینوزیته انتی بیوتیکشو بده قطع نکن
سودابه جون مثل خواهرمی و همیشه همه راه حل هات بهترین بوده عزیزم
حتما فردا براش درست میکم دستت درد نکنه

من تو شهر غریب بودم من یزدم ولی مامانم اینا همه تهرانن میدونی چی کشیدم تو این مدت .ایشاله دخترت خوب خوب میشه ولی خودت یه ازمایش بده خیالت راحت میشه گلم
فردا از خون رو میدم نوشت اورژانسی زود جواب میده بهم

اینقدر هم این دختر بد دارو میخوره که حد نداره
شوهرم منو کتک میزنه و اون از ترس دعوامون به زور دارو میخوره