2737
2739
عنوان

لطفا کمکم کنین پسرم تب شدید داره😭

285 بازدید | 34 پست

با استا و شیاف پایین نمیومد بهش بروفن دادم الان با اینکه  دو ساعت گذشته هنوزم تب شدیدی داره در حد ۳۹درجه تن شونه هم انجام دادم 

ني ني سايت نيس كه مادر شوهر سايته 😑😑😑😦😦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب ببر دکتر عزیزم 

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2740

سرکه اگه داری با پنبه بکش به بدنش 

شیر هم خوبه 

آب سیب بهش بده ‌‌

لیمو شیرین

سرچ کن دعای نور برای رفع تب 

براش بخون

میشه واسه خونه دار شدنمون و رونق گرفتن شغل شوهرم صلوات بفرستید 🙏*اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم*🙏 *و قل رب انزلنی منزلا مبارکا و انت خیرالمنزلین* 🙏یا الله 🙏♥️  خدایا دست همسرمو بگیر که جز تو کسی رو نداره🥺
چیکار کنم تبش بیاد پایین؟شیاف میشه همزمان با بروفن داد؟

باید بزاریدکتر به پسر من هر ۶ ساعت شربت پروفن و هر ۴ ساعت نصف شیاف دیکلوفناک ۵۰ داده بود پسرم ۴ سالشه بازم‌ باید مدام پاشویه میکردم

Belle سابق

دیگه با شیاف و دارو پایین نیومده باید ببری اورژانس زود باش تا خدایی نکرده تشنج نکرده ‌پاشویه هم جواب نمیده بدنش عفونت کرده

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤
2706