2733
2739

😔😔😔واسه منکه اصلااااا 

انگار ....

نگاهمم نمیکنه 

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،

من

همین فسقیله توی دلم یه معجزست

ک اقا ابلفض وساطتشو کرده بود برام

و خدا دست رد نزد ب سینه اقام

همین

عشق(حضرت عباس ع)                                                                                            سخته ، ولی آخرش قشنگه:)                          میشه واسه ت دلیم یه صلوات بفرستین صحیح و سلامت بیاد بغلم😍🤍🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای خدا نیست پس کی هست ؟؟؟؟

من همیشه خودمو تو بغلش میبینم 

قشنگ حساب کتاب داره کاراش بر مبنای عدل دنیای رو بنا کرده 

باید بشکنی تا بفهمی حرف منو 

اگر اون نیست پس کی می‌تونه اینقدر عشق باشه 

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   

به قدری از خدا شاکی هستم که اگر کل سایت بریزن رو سرم بخوام توضیح بدم همه بهم حق میدن

مخصوصا الان

دوستای گلم میشه خواهش کنم برای خونه دار شدن خواهرم یه صلوات بفرستین؟ با دوتا بچه خیلی عذاب میکشه.ممنون

من همیشه وجودشو حس میکنم

همیشه ب موقع رسیده،درس جایی ک فک میکردم دیگه دیره خدا درس کرده همه چیو

نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...

زمانی که خیلی مشکلات داشتم گفتم خدایا شکرت 

وقتی خدا معجزه کرد به حکمت سختی هایی ک کشیده بودم پی بردم

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
2740