2733
2739

۱۷ روز پیش آی یو آی کردم.شیاف استفاده میکردم.بیبی چکم منفی هست و پریود هم نشدم.نه کمر درد دارم نه چیزی.دیروز و امروز خیلی خیلی کم لکه بینی قهوه ای کمرنگ داشتم.

این نشونه شروع پریودیه ؟یا باید آمپول خاصی بزنم پریود شم؟

چون دکترا برا پریود شدن پروژسترون میدن منم شیافشو میزاشتم دیگه

این پریود نشدن از چیه خب

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
خوب عزیزم برودکتر

بخدا اونقدر دکتر رفتم تو این ۳ سال و نیم حالم بهم میخوره خواستم ببینم اگه بقیه تجربه ای دارن استفاده کنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تا قطع نکنی نمیشی من هر موقع قطع میکنم ۳ یا ۴ روز بعدش میشم

بله عزیزم من دیشب قطع کردم امروز ظهر شدم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ب نیت باردار شدنت وسالم بدنیا اومدن بچه ات هر روز سوره بقره بخون طولانی هست ولی ارزشش رو داره 

ممنون عزیزم حتما

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40