2737
2734
عنوان

گوشی موبایل تا 12؟

53 بازدید | 14 پست

Poco f4بهتره یا a52 و یا ردمی نوت 11پرو پلاس؟ کدومشون دارید ؟ راضی هستین؟ 

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 

سامسونگ بخر

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سامسونگ بخر

آخه سامسونگ امکاناتش نسبت به اون یکسان کمتره همین یکم دودلم کرده

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 
2731
آخه سامسونگ امکاناتش نسبت به اون یکسان کمتره همین یکم دودلم کرده

چه امکاناتی میخوای که نداره؟ سامسونگ تا چند سال کفاف میده راحت

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
چه امکاناتی میخوای که نداره؟ سامسونگ تا چند سال کفاف میده راحت

شارژدهی سامسونگ ضعیف تره نسبت به اونها و پردازنده هم ضعیف تره

قیمت فعلیشو میدونید؟

حدودا ۱۱ تا ۱۲ بود 

خودم a33 گرفتم

صبر داری a54 بیاد حدودا ۳ ماه

میگن صبر کنید همه چیز درست میشه ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌  ولی نگفتند تا کی شاید بعدا دیر باشه...‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ https://www.goftino.com/c/F7ZSZA
2740
شارژدهی سامسونگ ضعیف تره نسبت به اونها و پردازنده هم ضعیف تره

پردازنده سامسونگ بهتر از اوناس!

شارژ هم تا دوروز راحتی اگر مصرف نت بالا باشه حتا

حدودا ۱۱ تا ۱۲ بود  خودم a33 گرفتم صبر داری a54 بیاد حدودا ۳ ماه

A33چند گرفتی ؟دوربینش چطوره ؟ شارژ دهیش چطور ؟ میگن سلفیش زیاد تعریفی نیست ؟ با گوشیتون گیم می‌زنید..لگ و باگ نداره؟

A33چند گرفتی ؟دوربینش چطوره ؟ شارژ دهیش چطور ؟ میگن سلفیش زیاد تعریفی نیست ؟ با گوشیتون گیم می‌زنید. ...

گیم که دیگه از ما گذشت 

گرفتم ۸۳۰۰ البته شارژر و هنذفری نداره جدا باید بخری حتی a53

دوربین عقبش بس خوب می‌گرفت  و تعریفش میکردن شکست با همه گوشی های بالا نوشتی عکس گرفتیم و آخر با گوشی بنده عکس گرفتن کیفیت شب روز عالی

جلو هم خوبه بد نیست از خوب بهتره

میگن صبر کنید همه چیز درست میشه ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌  ولی نگفتند تا کی شاید بعدا دیر باشه...‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ https://www.goftino.com/c/F7ZSZA
گیم که دیگه از ما گذشت  گرفتم ۸۳۰۰ البته شارژر و هنذفری نداره جدا باید بخری حتی a53 دوربین عق ...

جک هندزفری هم نداره ...دوربین سلفیش راضی کننده بود براتون ؟

جک هندزفری هم نداره ...دوربین سلفیش راضی کننده بود براتون ؟

نه نداره ولی هنذفری تایپ سی میخوره 

سلفی حتی دود های مواد مذاب هم هم گرفته طبیعی طبیعی هست 

نه نداره ولی هنذفری تایپ سی میخوره  سلفی حتی دود های مواد مذاب هم هم گرفته طبیعی طبیعی هست&nbs ...

ممنون از پاسخگوییتون

2706