2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ترشی رو نمیدونم ولی زیر سه ماه تن ماهی و ماهی نخوری بهتره رنگ پوست بنظرم بیشتر ژنتیکه تا غذا

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......

وای آره خیلی می‌خوردم سر پسرم باورت نمیشه دنیا اومد رنگش انقد خفه بود بعد یه هفته پوستش روشن شد 

ولی سر دخترم که بازم میخوردم دنیا اومد سفییید سفید بود

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
تن ماهی هم من زیاد خردم الان تو نت خوندم ضرر داره خیلی نگرانم 

هر غذایی که نمک نهفته داره جنین رو ضعیف میکنه برای مادر هم خطر مسمومیت بارداری ومرگ وزایمان زودتر از موعد داره،.انار ترش  پرتقال یا نارنگی ترش بدون نمک بخور.ترشی وغذاهای کنسروی وفست فود وسوسیس کالباس وهمبرگر وحتی پنیر صبحانه رو حذف کن.

وای آره خیلی می‌خوردم سر پسرم باورت نمیشه دنیا اومد رنگش انقد خفه بود بعد یه هفته پوستش روشن شد  ...

چند ماهگی پوستش بهتر شده کل ۹ ماه رو ترشیجات خردی؟