2733
2734

من خیلی الکی استرس می گیرم تو اجتماع و حرف زدن با بقیه و ارتباط گرفتن باهاشون برام سخته کلن تا حدی خجالتیم ولی خیلی دوس دارم مث بقی حرف بزنم

انقد اضطراب نداشته باشم من یه دونه برادر دارم ده سال ازم بزرگتره این جوری بگم که اصن تو بچگی همبازی نداشتم همیشه تنها بودم

ضربان قلبم هم یکم بخاطر همین استرسم بالاست 

کلا میرم بیرون میام خونه داغون میشم از مواجه شدن با موقعیت و آدم های جدید خیلی هراس دارم

هرکار بگین هم انجام دادم کتاب خوندن انرژی مثبت همچی 

فایده نداره  نیاز به یکی دارم کمکم کنه چون می ترسم دیگ انقد استرس دارم مشکل قلبی  هم پیدا کنم دکتر بهم گفته باید حواسم بیشتر باش

اگ تا حالا روان شناس یا روان پزشک رفتین لطفن بگین چقد موثر بوده چند جلسه رفتین و هرچی که فکر کنین به دردم میتونه بخوره

تویی ک امضامو می خونی تو زیباترین آدمی هسی ک می شناسم😍 ✨پراز انگیزه قوی باهوش و هرروز برای زندگیت تلاش میکنی 🌱تو لایق بهترینایی بالا بالاها می بینمت ب زودی🤍😎✌🏻
عزیزم حتما حتما برو.خیلی موثره.رواندرمانگر هستم خودم و البته خودمم میرم روان درمانی

بنظرتون چیکارکنم ؟ 

چرا انقد از همچی می ترسم 

چرا همش نگرانم قراره چی بش 

قراره از پس این کار جدید بربیام یا ن

همش شک دارم بخودم و هیچ موقع نمی تونم جوری حرف بزنم ک منظورمو ب بقیه برسونم

خدا میدونه چقد سخته آدم نتونی راحت حرف بزنی  

تویی ک امضامو می خونی تو زیباترین آدمی هسی ک می شناسم😍 ✨پراز انگیزه قوی باهوش و هرروز برای زندگیت تلاش میکنی 🌱تو لایق بهترینایی بالا بالاها می بینمت ب زودی🤍😎✌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم حتما حتما برو.خیلی موثره.رواندرمانگر هستم خودم و البته خودمم میرم روان درمانی

بنظرتون به چند جلسه نیاز دارم برای درمان باید دارویی مصرف کنم یا کارهای دیگ ای انجام بدم؟

2731
بنظرتون چیکارکنم ؟  چرا انقد از همچی می ترسم  چرا همش نگرانم قراره چی بش  قراره از ...

احتمالا اضطراب شدید داری.

هم‌دارو درمانی میفرستت هم روان درمانی.

تعداد جلساتتو نمیدونم الان عزیزم باسد خود روانشناس ازت مصاحبه بگیره

احتمالا اضطراب شدید داری. هم‌دارو درمانی میفرستت هم روان درمانی. تعداد جلساتتو نمیدونم الان عزیزم ...

بله چون من تا 18 سالگیم همیشه توی خونه بودم و درس خوندم و با فضای مجازیی خودمو سرگرم کردم و شاید رفت و آمدم فق درحد خونه مادربزرگ بوده 

اینک خودم برم تنهایی بیرون خرید کنم یا با دوستام وقت بگذرونم اصلا تجربشو ندارم

بعد الان ک رفتم دانشگاه میفمم چقدر عقبم از بقیه خیلی چیزا رو تجربه ندارم و نمیدونم برا همین استرس می گیرم