2737
2739
عنوان

متیل دوپا،زنجان

233 بازدید | 8 پست

سلام بچه ها،من تو بارداری برای فشار خون متیل دوپا مصرف می کردم،هفت،هشت برگ اضافه مونده

موقعی که من این دارو رو مصرف می کردن،الان نمی دونم چطوره شرایط

اگه همچنان کمیابه و کسی لازم داره بیاد ببره،من ساکن زنجانم

منم توبارداری اولیم سال89استفاده میکردم 

جدی؟!کمیاب شده)!

غم غلط کرده به توسر زده مگه من مُردم،نمیدونی قلب من توقلب تو حل شد رفت،خنده بایدخوش کنه جاشو تو اون صورت ناز،تو نخندی آخه من دلخور میشم ازخودم،دورت بگــــــــردم باید اون لبای تو واسم بخندن،تا گلا بازم ب باغچه دل ببندن،مگه میشه تو بخای چیـــــزی بگم نه!!!،دورت بگـــــــــردم بایداون لبای تو واسم بخندن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من که به سختی پیدا می کردم،الان نمی دونم چطوره شرایط

سلام عزیزم،من الان ماه هفتم بارداری هستم،منم متیل دوپا مصرف میکنم و به سختی تا الان  پیدا کردم،دوبسته ی دیگه دارم اما من زنجان نیستم اصفهانم، میشه اگه خواستم فردا تو همین تاپیک بهتون پیام بدم؟

❤هلن کوچولوی عزیزم دورت میگردم با همه وجودم❤
من که به سختی پیدا می کردم،الان نمی دونم چطوره شرایط

اون زمان من راحت تهیه میکردم

غم غلط کرده به توسر زده مگه من مُردم،نمیدونی قلب من توقلب تو حل شد رفت،خنده بایدخوش کنه جاشو تو اون صورت ناز،تو نخندی آخه من دلخور میشم ازخودم،دورت بگــــــــردم باید اون لبای تو واسم بخندن،تا گلا بازم ب باغچه دل ببندن،مگه میشه تو بخای چیـــــزی بگم نه!!!،دورت بگـــــــــردم بایداون لبای تو واسم بخندن
سه چهار ماه قبل کمیاب بود

عزیزم متیل دوپاخیلی ساله منع مصرف شده دلیلشم اینه که باعث غلظت خون میشه دکتراخیلی ساله تجویزش نمیکنن بنداز دور

ببین دوست عزیز: نه تومیتونی تفکرات منو تغییربدی، نه من میتونم تفکرات تو رو تغییربدم.پس" به عقاید هم احترام بذاریم" درضمن ،لطفا لایک ممنوع! متشکرم🙏🌹
عزیزم متیل دوپاخیلی ساله منع مصرف شده دلیلشم اینه که باعث غلظت خون میشه دکتراخیلی ساله تجویزش نمیکنن ...

برای فشار خون تو بارداری بهترین و بی ضررترین دارو متیل دوپا هست،اگه نباشه از رو ناچاری داروی دیگه تجویز می شه،تازه حتما کنارش آسپرین هم تجویز می شه،من که هم خودم و هم بچم خونمون رقیق رقیق بود

2738
برای فشار خون تو بارداری بهترین و بی ضررترین دارو متیل دوپا هست،اگه نباشه از رو ناچاری داروی دیگه تج ...

عزیزم امکانش هست براتون قرصارو برام با پست بفرستین؟

❤هلن کوچولوی عزیزم دورت میگردم با همه وجودم❤