2737
2739
عنوان

دیسک گردن

282 بازدید | 14 پست

کتفم درد میکنه درد نیست انگار عضله هاش زخمه میسوزه وقتی کار میکنم دکتر میگه دیسک گردن دارو داد با فیزیوتراپی  ولی هیچ فرقی نکردم کسی هست ک دیسکش درمان شده باشه چطوری

عزیزم فیزیوتراپی باید به صورت مدام تکرار بشه تا زمانی که دکترتون تشخیص میدن نیاز در کنارش هم میتونین از روش های دیگه مثل اوزون تراپی و لیزر پرتوان کمک بگیرین تا نتیجه کامل ببینید فقط حواستون باشه تا همه زوش های غیر جراحی روامتحان نکردید سمت جراحی نرین

چو ایران نباشد تن من مباد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما دکتر خوب میشناسین بهم معرفی کنید

همسر من ارتروز زانو داشت  رفتیم کلینیک سینوهه با یه دوره فیزیوتراپی و سه بار تزریق اوزون تفریبا کامل خوب شده فقط باید ورزش هایی که دکتر بهشون گفته رو به صورت مداوم انجام بده
دکتراشون عالی هستن همه دارای کد وزارت بهداشت هستن و اینکه تمام روش هاشون غیر جراحی که هزینه هاش به نسبت خیلی کمتر
آدرسشون : تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از ظفر ، کوچه صادقیان ، پلاک ۶ ، واحد ۷        تلفن تماس :  02126701272
این پیج اینستاشون
کانال تلگرامشون
اینم آدرس سایتشون 👇🏻👇🏻👇🏻
https://dr-jamaly.com/

چو ایران نباشد تن من مباد
2731

درمانش فقط ماساژ با روغن سیاه دونه روزی چند بار 

و از این گردن بند طبی مدل تیوبی یا بادی بهش میگن بگیر خوب میشه و اینکه بالش بچه بذار زیر سرت تا گردنت تقویت شه.

منم هرروشی انجام دادم نشد فیزیوتراپی.....آخرش با این روش خوب شدم .

درمانش فقط ماساژ با روغن سیاه دونه روزی چند بار  و از این گردن بند طبی مدل تیوبی یا بادی بهش م ...

وقتی ماساژ میدم دردام بیشتر میشه مخصوصا کتفم میسوزه نمیتونم تحمل کنم حین ماساژ

2740

منم دیسک گردن دارم نزدیک ۸ ماهه اوایل درد به دستم نمیزد ورزشهای غلط باعث شد دیسکم رفته  رفته بدتر شد یه مدت درد خیلی اذیتم کرد ولی با این روشهایی که میگم الان دردم خیلی کم شده روزی دو سه بار کیسه اب گرم بذارین به گردنتون ۳۰ ۴۰ دقیقه فقط مواظب باشین پوستتون نسوزه قرص غضروف ساز اوودین بگیرین روزی یک عدد همراه غذا بخورین همچنین کپسول میکسودین اگه میکسودین پیدا نکردین روزی نصف قاشق چایخوری زردچوبه و نصف قاشق چایخوری پودر فلفل سیاه بخورین همراه وعده ی غذایی فقط پودر اینارو از سوپر مارکت نخیرین برین عطاری جلوی چشمتون براتون اسیاب کنه اماده بسته بندی اصلا نخرین بعد کپسول ارترولیستیکا استفاده کنین این دارو هایی که گفتم کلا گیاهی هستن بدون عوارض شرکت هلیستیکا من با این داروها الان خیلی بهترم اینشالله برای شما دوستان هم مفید واقع بشه بعد شما برای اینکه مطمئن بشید که دیسک یا نه ام ار بدین ودر کنار این داروها هر روز ۱۰ عدد بادام درختی شیرین ۱۵ تا سنجد با هسته هستش رو با دم باریک بشکونین و داخل هستش مغز داره همرا ۷ عدد انجیر بخورین عالیه

2706