2733
2734
عنوان

هیچ پسری بدون رابطه جدی نیس🤒

374 بازدید | 29 پست

پیشنهاد خیلی زیاد دریافت میکنم ولی مشکل اینه که همشون قبلا عاشق یکی بودن ۴ ۵ سال 

خب این آخه چه فرقی با طلاق داره؟ من با رابطه چن ماهه قبلی مشکلی ندارم ولی چن ساله رو نمیتونم تحمل کنم یعنی چی آخه؟

از یه دختر ضعیف و دردونه تبدیل شدم به دختری که همه از قوی بودنش حرف میزنن♥️🌿

اصن رابطه داشتن مزخرف بنظرم بخدا 

ادم عاقل وارد رابطع نمیش

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اصن رابطه داشتن مزخرف بنظرم بخدا  ادم عاقل وارد رابطع نمیش

چرا میشه ولی تو سن و زمان مناسبش پسرا همشون دوران ۲۰ تا ۲۵ که کار و سرمایه نداشتن وارد رابطه شدن بعد دخترا زنشون نشدن الان پسناله هاشونو برا من میارن🤕

چرا میشه ولی تو سن و زمان مناسبش پسرا همشون دوران ۲۰ تا ۲۵ که کار و سرمایه نداشتن وارد رابطه شدن بعد ...

خب چرا رابطع قبلیشونو وسط میکشن اخه

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ینی اونم وختی بخاد با یکی اشنا بشه از من براش میگه؟🥺 معمولا انکار میکنن ک 

تا حالا گفتن به من😂😂😂 لابد میگه دیگه

گذشته هاتون رو لزومی نداره برای هم تعریف کنید مگر اینکه کسی ازدواج کرده باشه و جدا شده باشه

همونم بنظرم مسئله چندان مهمی نیست،تقصیر اون نبوده که حالا انتخابش اشتباه بوده وقتی رفته زیر یه سقف متوجه شده و خب نتونسته تحمل کنه ...

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏

عنوانت درست نیست

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
2706