2733
2739
عنوان

چند روزه دلم برا اجاره نشینا کبابه

1442 بازدید | 17 پست

من الان ده روزه اثاث کشی کردم 

اونور یک ماه جمع میکردم 

اینورم ده روزه دارم میدوئم هنوز این خونه درست و حسابی خونه نشده 

تازه بگذریم از خرج و مخارج جابجایی و آسیب وسایل و فرش و پرده هایی که به خونه جدید میخوره یا نمیخوره 

جوووری خستگی به تنم مونده که از پا درد نمیتونم راه برم 

بعد کسایی که هر سال خونه عوض میکنن عملا دو ماه تو گیر و دار جابجایین 

همش ده ماه زندگی میکنن 

خب هلاک میشن که 

خیلی سخته 

اونم هی پول جمع کنی بدی اجاره بره 

ایشالا همه خونه دار شن واقعا جابجایی خیلی سخته 

همش فکر میکنم به اجاره نشینا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید توکل کرد به خدا 

دنیا همینه دیگه باید ساخت 

من که همش دست به دامن خدا شدم تا الانم که ۲ سال از زندگی مشترکم میگذره خودش کمکمون کرده عین معجزه 

اَللهُمَّ عجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج                                                        یه صلوات بفرست برای ظهور آقا 
2728

ما یه فامیل داریم حتی الان که میتونه خونه بخره یه خونه میگیره دوسال بعد میفروشه میره جای دیه میگه هم خونه قدیمی میشه هم تکراری ینی قشنگ تا میایم ادرسشو یاد بگیریم میره جا جدید

خیلی ام تاحالا ضرر کرده ولی میگه پول عشقه و راضیه

بعضی ادمام هستن که دوس دارن 

خستگی‌های جابجایی یه طرف... این سخته که بگردی و خونه به اندازه ی پولت پیدانکنی💔💔💔

اخه صاحبخونه ها هم انصاف ندارن 

مثلا ادم با خودش میگه امسال احتمالا ۵۰ میذاره رو پول پیش 

بعد یهو صاحبخونه میگه ۱۲۰ اضافه کن 😑🙄 

انشاالله صابخونه شدن همه مستاجرا 

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

ربِّ انزلنی مُنزَلاً مبارکا و انت خیر المُنزِلین 

این آیه رو زیاد بخونید

اَللهُمَّ عجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج                                                        یه صلوات بفرست برای ظهور آقا 
2738

اره ،منم خونه بابام نميدونستم اسباب كشى چى هست 

الان عقدم ،دارم جهزيه ميبرم خونه اجاره اى ،منم هنوز يكبار هم جا به جا نشدم ولى همش ميگم بيچاره مستاجراااا 

همش ميگم مامان چه طورى اسبابم رو از اين خونه ببرم اگه سال ديگه اينجا اجاره نكنم خيلى حس بديه خيلى 

ما یه فامیل داریم حتی الان که میتونه خونه بخره یه خونه میگیره دوسال بعد میفروشه میره جای دیه میگه هم ...

یا خدا 

مگه میشه 

حتما خیییلی پولداره 

پنج تا پنج تا کارگر میگیره براش جمع کنن و پهن کنن 

من ۸ ساله ازدواج کردم این دومین اثاث کشیمه . به قدری خسته شدم که میگم من تا اخر عمرم همین خونه زندگی میکنم وقتیم مردم تو همین باغچه خاکم کنید 😅😅😅

یا خدا  مگه میشه  حتما خیییلی پولداره  پنج تا پنج تا کارگر میگیره براش جمع کنن و پ ...

نه کلا مدلشه اسباب خونشم به همون زودی تعویض میکنه 

میگه قدیمی میشن امسال اتفاقا رفتیم خونش همه چی نو شده بود

نه پولدار نیس ینی بود ولی بخاطر این جابجایی ها الان از بالاشهر به وسط شهر رسیده خونش

اخه صاحبخونه ها هم انصاف ندارن  مثلا ادم با خودش میگه امسال احتمالا ۵۰ میذاره رو پول پیش  ...

از ماست که برماست

بدین رواق زبرجد نوشته اند به زر،،،که جز نکویی اهل کرم نخواهد ماند😉🥰Turk qizi
2706