2752
2739
عنوان

دخترا خواهشا بیاین در مورد پرده خونه جدیدم نظر بدین ( عکس)

| مشاهده متن کامل بحث + 2219 بازدید | 22 پست
من زبرا زدم برای اشپز خونم بعد یکسال هنوز کثیفی نشون نمیده بعدشم فروشنده گفت برای شستشو خود شرکتشون این کارو میکنن که پرده خراب نشه منم اول میخواستم فلزی بزنم ولی به نظرم اومد که فلزی برای مسکونی شاید جالب نباشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا و ابدا پرده کرکره فلزی نگیر نمیتونیذتمیز کنی . من داشتم وقتی با دستمال خیس عمییز کنی میچسبه به هم و افتضاحه
به رغم تمام فاصله ها بیـــــا/برایت شکوفه ی سیبی کنار گذاشته ام...
2731
انجام کلیه امور بازسازی و دکوراسیون داخلی با هر سلیقه و نظر با کمترین قیمت و در حداقل زمان کاغذ دیواری ، پارکت ، لمینیت ،سنگ آنتیک ، کاشی و سرامیک ، انواع چوب کمد دیواری کابینت MDFt سقف کاذب ، کناف و نقاشی ساختمان و .... بازدید و مشاوره در تهران رایگان می باشد . هدیه ما به شما ، نظافت منزل به صورت رایگان بعد از اتمام کار تماس : 4 590 670 0912 60 29 25 44 67 29 25 44 آدرس شرکت : ستارخان ، خیابان کاشانی پور ، روبروی برق آلستوم ، طبقه او ل ،مجتمع تجاری توحید واحد 221
خدارو شکر که بلاخره قدمهاتو رو چشمهای من و بابایی گذاشتی ... بیصبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم
پارچه ای خیلی عالیه ...هم روشنه و هم خیلی شیکه و هم تمییز کردنش آسونه .....من دارم الان 3 ساله یکبار هم نشستمش و خیلی هم تمییزه و البته خوشگله............. اگر خواستی عکسشو می زارم برات...........
2740