2733
2739

اولش بگم که من هیچ مشکلی با روستایی و ....ندارم و فقط برداشت دوستامو میگم و کمک میخوام ازتون😪😪😪

من قدم ۱۶۸ هست و وزنمم۶۰

پوستم معمولیه و یکمی سفیدم....در کل هیکلم یذره لاغر دیده میشه....من از وفتی که یادم میاد هرچی پوشیدم و نپوشیدم بهم نمیاد....گرون تررررین لباسارو میخرم و بازم اونجوری که باید رو تنم نمیشینه....اصلا انگار نمیدونم چیرو باچی باید بپوشم و ست کنم ....ولی اگه دوستام از دست فروش هم لباس بخرن جوری با بقیه لباسا و....ست میکنن و دراصل آنقدر بهشون میاد که فک میکنی بهتر و گروه قیمت تر از این لباس نیست....الان نمیدونم چیکار کنم درمونده شدم اینقدر که همش چشم دنبال تیپ بقیس ولی لنگه همونارو میخرم و میپوشم بازم هیچی به هیچی بدتر و بدریخت تر از همیشه 😑😑😔😔😔

دیگه داره اعتماد به نفسم کم میشه و اصلا نمیخوام برم بیرون....کمکم کنید مممممممن چیکار کنم؟؟؟؟

البته اینکه قیافمم معمولی رو به پایینه و یکم زشتم بی اثر نیست ولی به خدا اینقدر هم نباید تیپم بد باشه.‌‌...دوستام هم هی کنایه میزنن و میگن تیپ فلانه و....اونا همشون واقعااا خوشتیپن و من کنارشون بیرون رفتنی حس بد دارم 

تورو خدا کمکم کنید چیکار کنم سرو وضعم بهتر شه 😔😔😔😔😔😟😟😟😟😟😟😟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حتما بلد نیستی خوب ست کنی بعضی لباسا بدجور باهم تضاد دارن یا بعضی رنگا یا حتی جنس لباس

ببین چن تاپیج توی اینستاگرام هست استایل خیابونی اینستام وصل نمیشه برات بزارم اونارو دنبال کن به ست کردنشون دقت کن چیوباچی میپوشن کمکت میکنه

استریت استایل یا استایل خیابونی بزنی اینستا برات میاد

اولا این که هیچ انسانی زشت یا متمایل به زشت نیست همه زیبا اند. یه سری معیار که ۴ تا آدم مریض دادن که مثلا لب درشت قشنگه یا چمیدونم دماغ کوچیک فلانه. کی گفته همچین چیزهایی رو؟ 

دوما شما خودتون رو در قالب اونا میبینین. یعنی وقتی میرین لباس بخرین خودتون رو نمیبینین دوستاتون رو میبینین داخل آینه.

سوما چرا اعتماد بنفس ندارین؟

از همه مهم تر شما هنوز تیپ و استایل خودتون رو پیدا نکردین تقلید کور کورانه از دوستاتون خب مشخصه به شما نمیاد. شما باید بگردین که مثلا فلان رنگ لباس به رنگ‌پوست من میاد. یا مثلا من که یکم لاغر میزنم چه لباس هایی بپوشم یکم‌ تپل تر به نظر بیام و.....

موفق باشید.

2738