2737
2734

فقط تمرین تمرین تمیرن 

زیاد ک حل کنی دستت میاد 

+چیشد ک نتونستی قبول شی؟                                       _هی منتظر موندم ساعت رند بشه درس بخونم                                  عکسم به اسمم ربطی نداره... ولی به امضام که داره.. تو فک کن اینشتینم مثه من بوده.. برگااام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با تکرار و تمرین زیاد

از صفر شروع کن تا برسی به نقطه اصلیش

یا رب نظر تو برنگردد،با افتخار ترکم، هر وقت به پرتگاه زندگی رسیدم‌ خدا گفت بپر، ترسیدم،اما به خالق جهان هستی اعتماد کردم وقتی افتادم،یکهان اوج گرفتم،من به خدایم ایمان دارم.یک دختر دهه هشتادی عاشق کتاب،درسخون،پر از تجربه،خوشکل موشگل😂و همینطور ضربه دیده از روزگار، از آدما🙂یادمه از بچگی تا این لحظه هیچوقت خوشبختی ندیدم،اما بازهم خدایا شکر حتی بخاطر حکمت مشکلاتم⁦❤️⁩
2728

واي منم وقتي شروع كردم ب خوندنش انقد برام سخت بود گفتم بيخيال تستاي اين مبحث ميشم ولي رفتم حموم يكم زير دوش گريه كردم رلي ب خودم قول دادم ك بايد بفهممش الان تستي ازين مبحث نيست ك نتونم بزنم ، فقط مفهومشو بفهمي تمومه انگار همش تكراريه

دوستای قشنگم من خودمو تعلیق کردم تا بعد کنکور تیر ایشالله میام با تاپیک دندون بهشتی ♥️💋                   در گریختن رستگاری نیست                                           بمان و چیزی از خودت بساز که نشکند 🌱📚💡