2737
2734
عنوان

دکتر میر رو میشناسید؟

275 بازدید | 5 پست

بچه ها سلام

برا لیفت شقیقه میخوام برم پیش دکتر میر

کارش چجوریه؟ خبر دارید؟

میشه اگه تجربه ای دارید راهنمایی کنید؟

the look in your flirty eyes still makes me feel like the most beautiful girl alive

اون که تو میرداماده؟

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه دکتر میر میرفتم کلینیکش تو میرداماد بود.. یادمه خیلی کارش خوب بود الان نه ها چند سال پیش

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2731
من یه دکتر میر میرفتم کلینیکش تو میرداماد بود.. یادمه خیلی کارش خوب بود الان نه ها چند سال پیش

محمد میر مهدی؟ اونو میگی عزیزم؟

the look in your flirty eyes still makes me feel like the most beautiful girl alive
محمد میر مهدی؟ اونو میگی عزیزم؟

نه فامیلیش میر بود