2733
2739
عنوان

شیشه شیر

295 بازدید | 13 پست

سلام کمک کنید من چکار کنم بچم چهار ماهشه هم شیشه میگرف هم سینه الان ی ماهه شیشه نمیگیره شیرخودمم کمه همش باید دهنش باشه میترسم اونت بگیرم بازم نگیره کیا تجربه دارن،،،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من پسرم هم سینه می‌گرفت هم شیشه هم پستونک از شش ماهگی کمکی سیر خشک میدادم شیرمم خوب بود چون شاغل بوم. خیلی تمرین کردم باهاش

دخترم دو ماهشه پستونکم نمیگیره حالا ترسم اینه شیشه نگیره اونت هم گرونه آدم زورش میاد بخره بعد بچه نگیره

من پسرم هم سینه می‌گرفت هم شیشه هم پستونک از شش ماهگی کمکی سیر خشک میدادم شیرمم خوب بود چون شاغل بوم ...

خب الان چکار میکنی برا دختر گلت ؟؟همون روش پسرت رو تکرارکن

اره سینه رو قشنگ میگیره بگم شیشه شیر چیکو فقط؟

اره.فقط اونجا بگو چند ماهشه که سر شیشه درست بهت بده

۰ تا ۲ ماهگی ۱ قطره از سر شیشه خارج میشه

۲ تا ۴ ماهگی ۲ قطره

بعدش هم سه قطره

دیگه چند سی سی اش هم بستگی به اینکه بچت چقدر میخوره بگیر

2738
هنوز زوده شیر خشک بدم بعداً ان شالله

تو رو خدا بمنم بگو چکار کردی ک شیشه گرفت...پسر من‌ببشتر تمتیل ب خوردن سینه داره شیشه رو میجوعه خسته شدم دارم باقطره چکان شیرمیدم

تو رو خدا بمنم بگو چکار کردی ک شیشه گرفت...پسر من‌ببشتر تمتیل ب خوردن سینه داره شیشه رو میجوعه خسته ...

من راستش با ی روسری باهاش بازی میکردم هی رو صورتش مینداختم هی برمیداستم باهاش بازی میکردم بعد میذاشتم دهنش.الان ک دو سال و ده ماهه داره بدون روسری خواب نمیره.بعد ب امام حسین هم متوسل شدم.