2737
2739
عنوان

مشکلات و عوارض تزریق چربی به زیر چشم یا پلک پایین

| مشاهده متن کامل بحث + 5758 بازدید | 48 پست
سلام  متاسفانه من 18ماه قبل لیفت ابرو به روش اندوسکوپی ذاشتم قصد داشتم عینکم رو بردارم  ...

من شنیدم اندولیفت تاثیری نداره. اگر خیلی اذیت میکنه و قابل تحمل نیست باید بلفارو پلک پایین انجام بدین و چربی تخلیه بشه. البته اینم بگم اگر تصمیم به اینکار داشتید، پیش پزشکای زیبایی نرید چون برش از زیر مژه میزنن و جای بخیه میمونه، اما جراحای چشم برش رو از داخل چشم میزنن و بخیه دیده نمیشه.

من شنیدم اندولیفت تاثیری نداره. اگر خیلی اذیت میکنه و قابل تحمل نیست باید بلفارو پلک پایین انج ...

من سونوگرافی گرفتم .دکتر سونوگرافی گفته مثل بدنت شده دست نزن احتمال بدتر شدن داره . بنظرتون می تونم با فیلر به مقدار بهترش کنم؟ یا اونم دردسر داره. 

نکته بعد ماساژ برای شما  باعث نمیشه ،بعدش یک تا دو روز تورم داشته باشه؟؟

با دکتر بیاتم صحبت کردم حتی ایشونم گفتم بافت چربی رو با لیفت بازم نمیشه برداشت .

خدا لعنتشون کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سونوگرافی گرفتم .دکتر سونوگرافی گفته مثل بدنت شده دست نزن احتمال بدتر شدن داره . بنظرتون می تونم ...

من تجربه ای در مورد فیلر ندارم. مشکل شما توی عکس اصلا معلوم نیست، اگر قرمز نمیشه زیاد حساس نشید.

در مورد ماساژ هم که گفتین، من اصلا زیر چشمم دست نمیزنم و ماساژ نمیدم، چون احساس میکنم بدتر میشه.

2728
اکثر پزشک ها تزریق استروئیدهارو پیشنهاد میدن، که یک درمان موقت هست و به درد نمیخوره. اما من در سابت ...

ثی ثی با من در ارتباط باش من تازه سه چهار روزه درگیر شدم .کمی مشورت کنم باهات 

2738
عزیزم توی تاپیکا بگو، شاید صحبتمون به درد بقیه هم بخوره

ثیثی جان من اون دارویی که تو گفته بودی رو پرسیدم ممکنه جواب بده ولی زیر چشم استفاده نمیکنن. اشکال داروییش تو ایران هست.  من دکتر رفتم.  اونم تایید کرد گلوله چربیه. الان از دیروز دارو میخورم و گفت ماساژ دورانی بده با انگشتت و دستمال گرم بزار .نمیدونم تلقینه یا واقعی ولی احساس میکنم کوچیکتر شده. دکتر گفت گاها تو همون خالص سازی یا شستشوی چربی موادی اضافه میشه ممکنه حساسیت به اون ماده هم باشه .  یا بدن دچار عفونتی بشه و اون چربی بخاطر اینکه از جای دیگه بدن ترنسفر شده زودتر درگیر بشه. من قبلش کرونا گرفته بودم و ریه م درگیر بود. یکی از داروهایی که داده مونته لوکاسته. و نئو لوراتادین . مترونیدازول سفالکسین و پردنیزولون استات.  نمیدونم دوستانی که درگیر شدن دکتر رفتن و تجربه استفاده از این داروهارو دارن یانه. من پیش یزدی نرفتم . چون اولا منو بلاک کردن دوما اگر بلد بود درست تزریق میکرد.درمانشم رو یکی دیدم بیشتر گند زده. دکتری که رفتم گفت من برای احتمالات دارو دادم. اگر نشد به تخلیه از ملتحمه یا بلفارو پلاستیکی پلک پایبن فکر میکنیم. ولی احساس میکنم بهتره نسبت به قبل از ایتفاده از داروها. خواستم بدونم شما خارج از کشور یا دوستان داخل کشور دکتر رفتن و دارو مصرف کردن.

2706