2737
2734
سلام دختر 23 ماهه دارم که تا 13 ماهگی از درد رفلاکس رنج میبرد .به دلیل عق زدن ها و بالا اوردنهای شدید منه گردن شکسته هیچی دستش ندادم که جویدن یاد بگیره و بتونه بخوره همیشه براش میکس کردم مبادا چیز زبری تو دهنش بره عق بزنه.رفلاکسش تو 13 ماهگی حل شد ولی الان جویدن بلد نیست هنوز براش غذای جدا درست میکنم میلی به خوردن ندوره از بس بالا اورده.خودش یه کاری میکنه که برگردونه غذاشو ته گلوشو فشار میده و یه جوری اب دهنش و قورت میده تا برگردونه همرو. کلافه شدیم خسته شدم از دستش نمیدون، چیکار کنم وزنش الان 9100.قدش 82 اومده زیر خط قرمز کارت بهداشتش تو رو خدا راهنماییم کنین.یا حداقل دعا کنین خدا بهم صبر بده
خدایا شکرت برای دختر نازم(ثنا)
الحمدالله رب العالمین

CafeMom Tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برادرزاده منم همین طوری بود تا سه سالگی بیشترغذاهای نرم بهش می دادند تازه الان که سه سال و نیمشه غذا را میدن دستش خودش بخوره تازه یه وقتایی هم می پره گلوش .باید حوصله کنی تا جویدن یاد بگیره .اینا را نوشتم تا بدونی همدرد داری و درکت می کنیم .ان شاالله که زودترمستقل بشه
2740
متأسفانه پسرمنم همین مشکل ودارم. سه ماه دیگه سه ساله میشه هنوز نمیجوه!البته مرغ وقارچ ونون وبلده!برنج واصلا وحتما بالا میاره منم غذا جدا میپزم،گوشت سیب زمینی وبرنج وگوجه وکره و...حسابی له میشه میخوره اونم باصد ادا واصول
دوست عزیزم مشکلت یک شبه حل نمیشه ، باید یواش یواش به سمت غذای خونه هدایتش کنی ، در ضمن با دکتر متخصص تغذیه مشورت کنی . پسر منم 24ماهه است الان ده کیلوست ، غذا رو میجوه و تف میکنه بیرون ، الان سه روزه که دیگه از شیر گرفتمش تا گرسنگی بهش فشار بیاره و بخوره
میدونم یک شبه حل نمیشه اما نمیدونم باید چیکار کنم؟نمیدونم باید از کجا شروع کنم خودش ترس از خوردن پیدا کرده
خدایا شکرت برای دختر نازم(ثنا)
الحمدالله رب العالمین

CafeMom Tickers
عزیزم کاری کن خوش اشتها بشه اونوقت گرسنگی شدید موجب جویدن هم میشه .مثلا تخم ریحان و خاک شیرو بارهنگ وکه روی هم یک قاشق چایخوری بشه بشور بعد با آب جوش وکمی عرق نعنا و نبات خیس کن و صبح ناشتا بهش بده در ضمن اولش از کم شروع کن بده تا عادت کنه.وهیچوقت هم اجبار به غذا خوردن نکن تا با اشتها بخوره .ان شاالله مشکل کوچولومون حل میشه .
2706