2737
2734
عنوان

سرطان خون

28951 بازدید | 48 پست
سلام یکی از اقوام نزدیکمون سرطان خون داره 1 ماهه فهمیدن کسی از دوستان بوده که این نوع سرطان رو بشناسه؟ امید بهبودی داره؟ یه دکتر خوب تو تهران معرفی کنید .مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ایشالا سرطان و تمام بیماریهای خطرناک یه روزی ریشه کن بشن
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
دکتر لیلا صادقی انکولوژیست حاذق و متعهدی هستن و تو بیمارستان شهدای تجریش روزای سه شنبه صبح و چهارشنبه بعد از ظهر تو کلینیک بیمارستان ویزیت میکنن عملا هیچ هزینه ای برای درمان نمیپردازین چون این بیمارستان دولتیه هزینه شیمی درمانی رایگانه ، مادر خودم هم زیر نظرشون هست
2740
با سلام. دکتر اردشیر قوام زاده پدر علم سرطان شناسی ایران و دارای بیمارستان تخصصی در سوییس و عضو دپارتمان بنیاد تحقیقات سرطان اروپا و آمریکا.مطبش روبه روی بیمارستان دی تهران تقریبا میشه نزدیک توانیر و یا پایین تر از میدون ونک. بیماری سرطان خون چند درجه داره که تا 3 درصد اصلا سرطان محسوب نمیشه چون تمام آدم ها تا 3 درصد رو دارن و معمولا از 5 درصد به بالا رو سرطان می دونن و تا 30 درصد به راحتی درمان میشه و از 60 درصد به بالا احتمال مرگ خیلی بیشتر هست تا بقای بیمار. سریعا با پرفسور قوام زاده مشورت کنید و جواب پاتولوژی رو نشونشون بدین. یک توصیه برادرانه به شما میکنم حتما از ایشون بپرسید با اقدام به درمان بیماری خوب میشه به طور کامل یا فقط عمر بیمار چند ماه تا یک سال اضافه میشه .اگر گفتن قابل درمان هست که هیچی سریع کار درمان رو شروع کنید.ولی اگر گفت که فقط به عمرش اضافه میشه و قراره بمیره که شدیدا تاکید میکنم و توصیه میکنم حتی التماس میکنم هیچ کاری برای افزایش عمرش انجام ندید و عملا اصلا دست به شیمی درمانی نزنید چون باعث میشید به طرز دلخراشی ذره ذره زجرکش بشه و تا آخر عمر خودتون رو نخواهید بخشید که چرا با اینکه میدونستید میمیره اما باز شیمی درمانی رو شروع کردید.مطمئن باشید بیماری که قراره بمیره بدون شیمی درمانی خیلی بیشتر و خیلی خیلی خیلی بهتر و خوشحال تر عمر میکنه. امیدوارم ایشون هرچه سریع تر خوب بشن.
اولین و تنها فروشگاه روغن حیوانی اصل کرمانشاهی در اینترنت http://rovghan.shopfa.com
اگه سن بیمار بالای 40 هست اصلا بیمارستان دولتی نبر چون اگه به مراحل پیشرفته اونجا 2 یا سه بار بیشتر خون نمی زنن پیشنهاد من دکتر کیهانی یا جلایی خو بیمارستان آراد و دکتر شاهی بیمارستان امام خمینی و از دکتر شریفیان بیمارستان لاله دوری کنید
خانم پریا جواب پاتولوژی مادر شوهرتون رو برای من بفرستید سریعا بهتون میگم که بیماری خوب میشه یا پیشرفت میکنه.گریدش و درصدش رو در پاتولوژی نوشته
اولین و تنها فروشگاه روغن حیوانی اصل کرمانشاهی در اینترنت http://rovghan.shopfa.com
رژیم سرطان.پرهیز از کلیه چربی ها سرخ کردنی ها کباب ها و مواد غذایی صنعتی مثل انواع کنسروها و سوسیس و کالباس و انواع شیرینی ها و نوشابه های صنعتی هست.افزایش مصرف میوه ها و ادویه ها مثل دارچین و سیر و صیفیجاتی مثل گوجه و هندوانه ...
مادر من هم سرطان خون All داره تحت نظر دکتر کیهانی هست. تو رو خدا برای سلامتیش دعا کنید.
بار الهی ! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم، نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی، در اگر باز نگردد نروم باز به جایی ..پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی کس به غیر تو نخواهم چو بخواهی چی نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی ..
پریا جان چه نوع سرطانی داره؟ من از دکتره مامانم پرسبدم در اینمورد، گفت توی سن بالا اصلا از زیر عمل پیوند بیاد بیرون با خداست
بار الهی ! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم، نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی، در اگر باز نگردد نروم باز به جایی ..پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی کس به غیر تو نخواهم چو بخواهی چی نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی ..
2706