2737
2734
عنوان

راه نرفتن دخترم

232 بازدید | 23 پست

سلام دوستای خوبم دخترم بیست و دو ماهشه مستقل راه نمیره چند بارم دکتر بردمش چکاپ و آزمایشاش مشکلی نداره دارم دیوونه میشم  عمش دو سال ونیمه راه افتاده ممکنه ارثی باشه

بهش ماهیچه و چنگ مرغ بده ...

وقتی نوزاد بود زیاد بغلش میکردی یا آزاد میذاشتیش چهار دست و پا بره ...بشینه پا شه عضلاتش قوی شه 

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من پسرم ۱۹ ماهگی راه افتاد تا اون موقع هیچ عکس العملی نداشت چهار دست و پا ام نمیرفت ... الانم دیگه حریفش نیستیم ... تو هم اگه مشکلی نداشته  نگران نباش  بهش ویتامین د۳ و  کلسیم بده ...البته اگه کمبود داره

2738

یه جلسه ببر مشاوره پیش کاردرمان اون راهنماییت میکنه

چهاردست و پا میره؟ زود گردن گرفت؟ چندماهگی نشست اینا مهمه؟ سرچ کن پرسشنامه تکاملی ۲۲ ماه پر کن ببین فقط راه رفتنش تاخیر داره و مهارت های اجتماعی و زبانیش خوبه نگرانی نداره با چند جلسه کاردرمانی خوب راه میفته

من پسرم ۱۹ ماهگی راه افتاد تا اون موقع هیچ عکس العملی نداشت چهار دست و پا ام نمیرفت ... الانم دیگه ح ...

کمبودی نداشت ولی دکتر  براش تجویز کرد داروهارو خورده بهتر شده از مبل بالا میره لامپارو خاموش میکنه

18ماهگی اخرین تایمشه بعدش باید چکاب بده . بره کار درمانی چون الان اگه راه نره تو تکامل مغزیش بعدا خودشو نشون میده و این تاخیر جبران نمیشه. خیلی جدیه حتما فردا ببر . کلمه میگه؟ جمله دو کلمه ای؟ 

روانشناسی کودک
یه جلسه ببر مشاوره پیش کاردرمان اون راهنماییت میکنه چهاردست و پا میره؟ زود گردن گرفت؟ چندماهگی نشست ...

چهار دست وپا دیر رفت بهداشت ودکترشم گفتن تنها مشکلش را ه نرفتن مستقله

18ماهگی اخرین تایمشه بعدش باید چکاب بده . بره کار درمانی چون الان اگه راه نره تو تکامل مغزیش بعدا خو ...

آره میگه کلمه برگه یا نوشته پیدا میکنه به تقلید از آجیش میخونه بابا مامان داد

2706