2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشیدشماره شون دارید؟سرچ کردم شماره همراهشون یه شماره کمه توی نت

اره دارم اما اینموقع شب که جواب نمیده 

دوروز پیش هم قرار بود یه سفر بره امریکا 

شمارشو‌برات میزارم 

استاد دانشگاه هم هستن از همه جا میان پیششون 

مامان من پیششون تمام دندونهاشو ایمپلنت کرد و دوستمم پیششون فکشون رو عمل کردن

بدون اطلاع قبلی درخواست دوستی ندید و حتی الامکان  سوالاتتون رو در پستاتون بپرسید ❤️
2731
ببخشیدشماره شون دارید؟سرچ کردم شماره همراهشون یه شماره کمه توی نت

تهران هستش مشکلی نداری؟؟

بدون اطلاع قبلی درخواست دوستی ندید و حتی الامکان  سوالاتتون رو در پستاتون بپرسید ❤️
گفتم تلفنی ویزیت بشم.

شمارشو‌میدم‌ بهت عزیزم‌ولی تصویری که قطعه

0912 621 6965
این شماره خودشونه

0939 572 4321 اینم شماره منشیش 

2738
مشکلت رو‌میتونی بگی؟

بعله عزیزم.سه ماهه نمیتونم غذابجوم.انگاریه نیرویی قدرت جویدن غذا ازم گرفته.اینقدم میترسم.میترسم مفصل های گیجگاهی یافکم آسیب دیده باشه

........
بعله عزیزم.سه ماهه نمیتونم غذابجوم.انگاریه نیرویی قدرت جویدن غذا ازم گرفته.اینقدم میترسم.میترسم مفصل ...

فکت در رفته 

منم اینجوری شده بودم و سر ادامس جویدن اینجوری شده بودم 

رفت دکتر خونگی جا انداخت 

البته با خمیازه زیاد هم اینطور میشه

فکت در رفته  منم اینجوری شده بودم و سر ادامس جویدن اینجوری شده بودم  رفت دکتر خونگی جا ا ...

عزیزم چنددقیقه طول کشید؟پزشک فک وصورت هم می‌تونه دررفتگی روجابندازه؟اینجایه دکترمحلی داشتیم بابام می‌رفت کمرشوجامی انداخت ولی چندروزیه فوت کرده.حتمابه دکتردررفتگی هم میگم.میدونی که بعضی دکترهاخودت بایدتشخیص روبهشون بگی چون هی پاس میدن به همدیگه وهی بایدهزینه بدی.خیلی ممنون از راهنماییتون.دعاتون میکنم

........
عزیزم چنددقیقه طول کشید؟پزشک فک وصورت هم می‌تونه دررفتگی روجابندازه؟اینجایه دکترمحلی داشتیم بابام می ...

شاید ده ثانیه نشد جا انداخت 

ببین یه خمیازه بزرگ بکش عزیزم دهنت رو بازکردی فکر پایینت رو چپ و راست کن اگر جا افتاد صدا میده 

نه فکر نکنم پزشکا بتونن جا بندازن

کدوم شهرید؟

شاید ده ثانیه نشد جا انداخت  ببین یه خمیازه بزرگ بکش عزیزم دهنت رو بازکردی فکر پایینت رو چپ و ...

گفتم برم دکترعکس بگیرن اگرتشخیص دررفتگی بدن بعدبگردم دنبال دکترمحلی.اینقدمیترسم .هم برای مشکلم نگرانم هم پول ندارم اگربگه بیادندون بزار.چون دوتادندون راست وچپم ندارم.ولی من دوساله خالی شدن دوندونام ولی سه ماهه این مشکلودارم.برام دعاکن

........
2706