2733
2734
عنوان

عمل لازک

244 بازدید | 19 پست

بچه ها من دکتر بهم گفت با شماره چشمم و اینکه دیابت دارم میتونم لازک کنم چشممو

فیلم عملو دیدم حس کردم خیلی ترسناکه :))

میشه تجربتون رو بگین و اینکه راضی بودین از عمل؟

ترسناک نیست اصلا اینجوری ب نظر میاد 

ممکنه یکم حس بدی بگیری اما چیز خاصی نیست تو کمتر از پنج دقیقه تمومه

خیلی راضیم

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

دیابت نوع دو دارین یا یک؟نه اصلا ترس نداره من نزدیک نه سال پیش عمل کردم 

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترسناک نیست اصلا اینجوری ب نظر میاد  ممکنه یکم حس بدی بگیری اما چیز خاصی نیست تو کمتر از پنج د ...

قیافه فیلمو دیدم ترسیدم :))

بعدش سوزش چشمتون زیاد بود؟

آرایش و استخر رفتن و رانندگی چقدر بعدش میشه انجام داد؟

2731
ترسناک نیست اصلا اینجوری ب نظر میاد  ممکنه یکم حس بدی بگیری اما چیز خاصی نیست تو کمتر از پنج د ...

عزیزم یه سوال

یکی عمل کرده بود میگف بعد عمل انگار توی چشمم سنگریزه بود و اذیت میشدم...

اینجوریه آیا؟؟؟

دیابت نوع دو دارین یا یک؟نه اصلا ترس نداره من نزدیک نه سال پیش عمل کردم 

دیابت نوع ۱ گفت a1c باید زیر ۷ باشه که برنگرده و گفت برای دیابتی ها عموما اگه کنترل نشه ممکنه برگرده که خب من میخوام عمل کنم البته باید آزمایش a1c هم بدم ببینم چجوریه

شمام دیابت داشتین؟

دیابت نوع ۱ گفت a1c باید زیر ۷ باشه که برنگرده و گفت برای دیابتی ها عموما اگه کنترل نشه ممکنه برگرده ...

نه گلم من نداشتم .همینجوری پرسیدم.بچه برادرم نوع یک مامانش نگران چشماش بود گفت به خاطر دیابت ممکنه ضعیف شه . گفتم ماهام که دیابت نداریم ضعیف شده من خودم شماره چشمم چهار بود.خیای راضیم راحت شدم از عینک الآنم که نه ساله گذشته خداروشکر ضعیف نشده

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
قیافه فیلمو دیدم ترسیدم :)) بعدش سوزش چشمتون زیاد بود؟ آرایش و استخر رفتن و رانندگی چقدر بعدش میشه ...

اصلا سوزش چشم نداشتم و درد 

روز اول که انگار نه انگار 

روز دوم فقط اشک ریزش روز سوم هم ورم 

بعدش هم دیگه کاملا اوکی بودم 

منم فیلمو دیده بودم ترسیدم ولی هیوی نیست . 

آرایش تا یک ماه بهتره نکنی مخصوصا ریمل 

استخر تا سه ماه نباید بری 

رانندگی اوکیه بعد ی هفته ده روز 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
2740

من ۷ سال پیش عمل کردم، خیلی راضی هستم، عملش خیلی ساده ست ،همه ش ۵ دقیقه ست، میشینی روی صندلی میگه اون به نقطه ی قرمز نگاه کن، بعدش هم گفت تموم شد، پاشو! به همین راحتی.. موقع عمل که بی حسی زدن اصلا درد نداری، همون شب اول که تاثیر بی حسی میره فقط یه کم درد داری مثل سنگریزه توی چشمت که مسکن میخوری میخوابی، بعدش هم توی ۴ روز تا یه هفته کامل خوب میشی ، مثل چشم معمولی... من فقط برای رانندگی شب مشکل دارم که حس میکنم شب ها دیدم برای رانندگی همچنان ضعیف هست اگر خیلی حساس هستی شب برای رانندگی عینک بزن وگرنه هیچ مشکل دیگه ندارم خدا رو شکر. از شر عینک راحت شدم

خدایا چنان کن سرانجام کار / که تو خشنود باشی و ما رستگار
نه گلم من نداشتم .همینجوری پرسیدم.بچه برادرم نوع یک مامانش نگران چشماش بود گفت به خاطر دیابت ممکنه ض ...

نه بهش بگین اگه قند برادرزادتون کنترل بلشه هیچ مشکلی پیش نمیاد من الان ۲۱ ساله قند دارم از ۸ سالگی الانم خداروشکر اوکیم ولی چشمم خب ضعیف شده به خاطر کارمو ژنتیکم که عینکیم الانم تو فکرمه عمل کنم

چه خوب خداروشکر 

من ۷ سال پیش عمل کردم، خیلی راضی هستم، عملش خیلی ساده ست ،همه ش ۵ دقیقه ست، میشینی روی صندلی میگه او ...

مرسی از راهنماییت عزیزم

شما لازک کردین؟

توی فیلم که دیدم خوابونده بودن روی صورت رو پوشونده بودن بعد داشت داخل چشم یه سری چیز میریخت و با یه چیزی مثل گوش پاک کن جا به جا میکرد منم گرخیدم🤣🤣

نه بهش بگین اگه قند برادرزادتون کنترل بلشه هیچ مشکلی پیش نمیاد من الان ۲۱ ساله قند دارم از ۸ سالگی ا ...

والا هنوز ای وان سیش حول هوش هشت خیلی سخته کنترل قند بچه باز آدم بزرگ راحت تره.یکسال خرده پیش فهمیدیم اونم از هشت سالگی .راستی کارتون چیه؟

والا هنوز ای وان سیش حول هوش هشت خیلی سخته کنترل قند بچه باز آدم بزرگ راحت تره.یکسال خرده پیش فهمیدی ...

منم دقیقا ۸ سالم بود دیابت گرفتم

خیلی سخت بود هم برای خودم هم برای مادرم ولی درست میشه فکر نکنین بچه محدود میشه و کاری نمیتونه بکنه

من مدارج تحصیلی رو تکمیل کردم ازدواج کردم بچه دار شدم سر کار میرم همه چی ممکنه خیالتون راحت

من معلم موسیقی و نوازنده هستم

مرسی از راهنماییت عزیزم شما لازک کردین؟ توی فیلم که دیدم خوابونده بودن روی صورت رو پوشونده بودن بع ...

بله عزیزم. روی صورت رو میپوشونه تا محیط استریل باشه اطراف چشم و آلودگی از صورت منتقل نشه، با دوتا گیره چشم رو باز و ثابت نگه میدارن تا ناخودآگاه پلک نزنی وسط عمل ، اون مواد هم قطره بی حسی و استریل هست که داخل چشم می ریزه.

خدایا چنان کن سرانجام کار / که تو خشنود باشی و ما رستگار
بله عزیزم. روی صورت رو میپوشونه تا محیط استریل باشه اطراف چشم و آلودگی از صورت منتقل نشه، با دوتا گی ...

مرسیی پس قیافش ترسناکه :))

ایشالا برای منم مثل شما عمل خوبی باشه❤️❤️

2706